Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, igen, ezzel lentebb is tudtam hozni kicsit, de most tul alacsony lett es ha ketten ugralunk rajta,akkor bele er a kerek. A rudot mennyire feszithetem,hogy ne csinaljak bajt? Most meghuztam ameddig ment tehermentesitve,de igy sem lett annyira kemeny, teljesen hasznalhato. Tulfesziteni tudom, vagy az amugy sem lehetseges?
sziasztok 2001-es zx-9 vázat keresek ha tudtok segíteni azt köszönöm.
Azért van köze hozzá. Amikor sag-et állítasz, akkor azt az előfeszítés csavargatásával teszed. Oké, hogy keményíted vagy lágyítod, de pontosan ezért van köze hozzá, hiszen meghatározza, hogy mennyire ül össze a rugó szabadon a motor saját tömegétől (amikor nincs rajta a segged), és amikor rajta ülsz. Tehát azért némi köze van hozzá. Tény, hogy amit ő akar, azt pusztán csavargatással nem fogja tudni megoldani.
megbeszéljük, addig előkeresem.
Rendben. Holnap este 6 utan jo lehet Neked? 6 ig dolgozom,utana tudok menni..
van csavarom, hozd majd el a tied mintának.
Ertem. Koszonom szepen. Gyari csavarod van a kutyacsonthoz...also? Ha van, akkor azt is elhoznam,ne rakjak bele idegen csavart..
a rugóval előfeszítheted az az bekeményítheted, vagy lazíthatod. az ülés magassághoz nincs köze. úgy mint az ETZ-n, ha előfeszítetted akkor 2 személlyel is bírta a tempót.
22 -es kulcsnyílású az anyája.
Nem tudod veletlenul,hogy hanyas a csavar, ami a telo felso felfogatasat fogja a vazba, ami fuggolegesen all?
Csak azt nem tudom, hogy a menetes resznel mennyire feszithetem elo,illetve mennyire lazithatom ki. A menetes reszen barmennyire feszithetem?
a rugó nem befolyásoló tényező
Igen, most pont ezen vagyok. 185 mm volt a furat kozep, most 210 esem van, de igy nagyon alacsony. Viszont regen kivettem a telo felso felfogatasa alol a hezagolot, most arra gondoltam, hogy ezt vissza alatetezem. A rugot meddig lehet fesziteni?
semmi, csak találd el a kutyacsont méretét, meg azt hogy a hátsó gumi ne kezdje ki az akku tartód 2 személlyel nagy huppanónál.
Nagyon jo az ar, kell nekem..:) Lentebb engedem a motort, hogy rendesen le erjen a labam rola es igy nem lehet rendesen letamasztani, ezert gondoltam,hogy kivagok belole egy kis darabot es ossze hegesztem, igy igazabol latszani sem fog rajta es marad egy eredetim is, hogy vissza tudjam emelni barmikor. Szerinted van vmi olyan dolog, ami miatt az `ultetes` nem, vagy nem jol mukodhet?
hegeszthető, de kemény anyag. ha eltörik akkor csak idomot kell javítani festeni meg tükört venni, kompletten 3 e ft, ha csak a támasz kell 2 e ft. remélem nem vertem az egekbe a
Nem mostanaban voltam itt, igaz.. :) De megvagyok es jo latni,hogy Ti is..
Téged sem láttalak mostanában errefele robesz el vagy tűnve mint az aranyóra
Szted hegesztheto anyag? Mibol van,nem tudod?
Kellene..
tegnap rabócsin beindítottak egy gixer abban meg csörgött a vezérmű, érdekes a kawában meg 70-80 e km -ig jó, nekem az nem kéne
a burgonyáról meg nem beszélek..........................
nekem.
Sziasztok! Egy oldal tamasztoja van vkinek elado? 94 zx9
Az rendbe van, hogy egy jellegtelen tucatmotort vettél magadnak, ezt mindenki személyiségére szabalya
De legalább hülyeségeket ne írjál