Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit tudnak ezek a jobbára huhukisok össze hadoválni, ahelyett hogy élveznék.
Ő ki ő?
köcce. megnéztem pár videót attól a döme gábortól, egy igazán fanatikus csávó.
wsbk és moto dzsepe a hétvégén.
cunami az utakon úgy hogy motorozás nix
na má megint a huhukis a rendbonto
1.
Na őőőőő az az illető akinek kell kispara zx
Suzuki burgmant
Épp most szedtem megint szét azt a tetves burgmant
Akkor neked bejött
Üdv! Nem csak az idomot kèrdezte arra válaszoltam. A púpot külön árulom csak azta képet találtam meg amelyiken a púp is rajta van
Az ár tartalmazza az ülés púpot is?
Há, na pont itt is van
Nekem hál isten nincs velük bajom
Nekünk a cégnek testreszabott díjazással számolnak
Van fent egy postázóprogram a gépen amely löki kifelé a szállítós címkéket, csak fel kell ragasztani a csomagokra. Jegyzék lezáráskor automatikusan küldi ímélbe nekik a feladandó csomagok listáját ragszámmal, mán küldik is a zőőd autót a csomagokért
Bár lehet ehhez kell az éves szinten az az 1200-1400 db csomag amit feladunk Ja havonta fizetünk átutalással Innen a gépről intézem azt is Úgyhogy nekem meg se kell mozdulnom a postázáshoz, csak a kapunyitógombot köll megnyomnom ha a monitoron feltűnik a zőőd kocsi

Egyébként úgy tudom, hogy 3 utánvételes csomag feladása esetén magánszemélyhez is ki lehet hívni a postakocsit benne van az utánvét összegébe
nálunk a postán és csak ugy tudok feladni bármit is,ha minden nemü kötségét kifizetek.........mindenhol másut lehet hogy a költségek a vevőt terhelik..........itt nem az már mellékesen irom hogy a postai dolgozót csak simán Villámnak hivják egy telefon feltöltés anyi idő,mintha leheszélnél egyhuzamba 1500 egységet csak tudnám mértnem ruják még ki? vagy azért mert keresztlánya a postai górénak?
ha belépne a rendszerebe nagyobb szállítási cég, DHL ............. és a többi, nem kellene liturgia egy áru felvételre, + lenne felvevő irodájuk akkor könnyebb lenne a feladás, a magyar posta menne a süllyesztőbe.
Szia Szekibá,
kapja be a buzi posta...
Aranyos kisbogyesz
bogyósodik
majd látjátok