Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi Kawások...
Killer, erre csak annyit mondanék, h ezért van 4 jobb idomom a Gixxerhez, mert én is így gondolkodok.
Pipi köszönöm a gondolat menetedet. A nyűszítéseimet azért olvashatod mert basztok ide írni. Tudom örülsz, hogyha két szaros pelenka között tudsz egy kicsit pihenni is és nincs időd ide írni. Sőt azt is megértem ha ezt indulatból írtad. Vagy van benne irigység is netán. Ember ereszt ki a gőzt!

"Arra ne is gondolj, hogy szaré-húgyé,"
Dehogy nem! Csak idő és szerencse kérdése. Az majd kiderül mennyi időt is van türelmem várni a nagy szerelemre.
Majdnem sikerült összehoznom ennyi kicsi pénzért egy karcmentes 23 ezret futott 10-est amit simogathatnék a szobába és kergetném addig amíg meg nem csúszok vele egy tyúkszaron. A gazdija meggondolta magát mert meg volt szorulva, de én örülök neki, hogy bár nem tud többet motorozni de csak nem kényszerült rá, hogy nekem eladja azt a 10-est. (azt a sárgát) ÉS LÁSSSS csodát PATIKA VOLT. Nem hogy dőlve de egy légy sem szált rá sosem.

Nem mindegy neked hogy lottózik az ember vagy nem?
Álmodozik róla vagy sem. Még is mindig ott van az a kicsi esély.
Mi a fasznak karmentes motor? Mert igényes vagyok. Azért. A kawámon nem voltak illesztési gondok. A Sárgán amit néztem legutóbb igen. A műanyag idomok nem ép voltak szépen illesztve.

Csúsztam már el lószaron fel is vágtam ereim ahogy mondod. Még is kijavítattam olyan szakemberrel hogy azt meg nem mondtad volna hogy javítva volt.... Ez úgy hívják szintén igényesség. Ha ez a k5 ös szintén így javították volna ki ahogy én tettem szakemberrel. Akkor simán elhoztam volna még ha kell egy kilábal többe is.....

És Látod megint felhúztam magam. Lehet jelentem is a moderátornak hogy pipi két pelenkázás közepette táskás szemekkel basztatja forumos barátait miközben vonaglás közben nyüszítenek itt....

jah és rakok bele ilyen kis szemüveges geci szájlikat is!

Joiccakát!
Hirdetés nem aktív.....
Az talán szerencse, hogy nem ezt a papagájsárga szart vetted meg de ezek a karcok itt-ott egy 10 éves motornál Hát szörnyű De ha nem lennének biztos festve lenne, ha gyári lenne a festés biztos eladásra rakták vissza az idomokat, mert addig pályázott és sorolhatnám a szánalmas kifogások végtlen tárházát
Bazmeg killer bemégy egy kawasaki kereskedésbe lerakod azt a kb. 4 gurítást vagy mennyi egy ilyen ződ ócskavas aztán te húzhatod le róla a zsírpapírt Szalonból kifelé ne felejtsd el megsmírglizni a gumákat mert nehogy úgy járj mint a gixxeres kolléga
Kb. egy hete időm sem volt olvasni a fórumot de ahogy beleolvastam most is a te nyűszítésedbe botlottam rögtön Utólag visszagondolva kanárinak igaza volt
Arra ne is gondolj, hogy szaré-húgyé, majd te 2000 km-ert futott 05-ös 10-est kapsz
10 éves használt sportmotorokról beszélünk ami minimum egyszer de inkább többször oldalával is látta az aszfaltot Asztán az a 13 ezer km-er ami az órájába van és igazából 42-ő, nem biztos, hogy túrás tempóból jött össze
Aszt se értem igazából mi a fasznak egy karcmentes motor
Az első lószaron elcsúszol rajta bazmeg akkor asztán felvagdalod az ereid a kiszakadt élesre csúszott oldalidommal
Egy tanácsot azért tudnék adni
Ha a fizudból minden hónapban félrerax 10 ezer forintot hamarabb összekuporodik egy új 10 ára, mint az a csoda megtörténik amire vársz itt időtlen-idők óta
Magam részéről elegem van a vonaglásodból én nem szólok a témához többet
Egyébként te elhitted, hogy a csajod szűz amikor össze ismerkedtetek (szerintem biztos mert azt látom, hogy a használt holmikat nem szereted )
nektek valo simogatos nappaliban alszik családtag reggelire 100-as benga
Nincs!
motoroljatok
te csak ne nevetgélj itt izomból nézzed a hirdetéseket, hátha JÓ lesz a FOGÁS.
Legalabb lehámozza a kavicsokat meg a sarat a gumidról.
a metzeller M5 jó gumi? csak mert most akarok rendelni és nem tudom milyet kellene...
ha stabil a sárvédő akkor el megy bár a jobb széle az elég neces ha jól látom ez egy metzeler m5 az szerintem nagy sebeségnél se nyúlik annyit hogy bele érjen
belépsz faszbukba,és az üzenetekbe mobillal,és ha kék a kis telefon kagyló akkor rtaccccccccs wifis mobillal mindig keresni kell a netet és legtöbb le van kódolva mint az enyim is,de szórakozó helyeken plázák kajáldák,álltalában ingyenes vagy meg adják a kódot......de nem tudom 70-esnek hogy van a net szolgáltatás,20-asra havi 1000Ft az 1Klikk nevü vacok,de ha a meseengered le van töltve,és minden dolog klappol,akkor akár napokat is beszélhetsz,ha csak nem fizetős a Wifi
Sziasztok! Mennyire gázos igy a sárvédő? Nagyon közel van szerintetek? Kb 5mm van a közötte! És mit tudnék vele csinálni hogy nagyobb legyen a hézag?
facbukk is be legyen kaccccccsolva? messenger is? a számod benne leledzik a gigakönyvben
tövább ugy van,hogy legyen benne a telefonodba a számon,aztán a faszbukon ismerősök legyünk,ez okés........aztán legyen neted bekapcsolva a mobilon,messenger,és mehet az ingyen pofa
nekem meg a hiányosért adnak robegókat április 125, piaggio x9 500, hja és 1.4 b ford fiesta
én máááá kerekezném ki a bélit
Így van. Ezért nem is panaszkodom.
te érzed de ebben a pénz kategóriában ezt adják
na ja letöltve. tovább......
Hát ez az. Jobb ha gyűjtöm a pííízt....Akkor lehet hozzá elvárásom is...