Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mesélj!
Ha lenne 10-re való pénzem se vennék,,,,
Ugyan kérlek nem akarom magam tartozásba verni! Amúgy sem tetszik a gumi színe!
azt a 30 Ft-ot meg finanszirozom és mindenki örül
Ha a lyukas hús sem tud már boldoggá tenni, akkor tényleg baj van
Gyereki én akkor leszek itt legközelebb szó szerint fülig érő szájjal, ha itt lesz az udvaromon az utód.

Addig depresszióimmal küzdök majd.
Nem őszinte ez a mosoly
Elnézést!
lefelejtetted a mosolygós szmájlit
Értettem Uraim!
ugy latom szeki te vagy az egyetlen aki vagja ezt az egeszet
lehet azert mert mar ultel par motoron meg motoroztal is tobbunkel van viszonyitasi alapod.
nekem van mototorom
csak gumi kell de az xarasig
)szlovenia qrva jo ido remelem olaszba is ez lessz
milyen a zxr basi ? húz megy faszáúl mit zabál benyából ?
Úgyvan basi ott az okos
Akkor tőled már killer is magyarországról veszi megbízható személytől
és mindenki boldog
Ez sincs sokkal messzebb! Hmmm! Ú gyis gondolkodom mégegy ZRX-en! Nehogy ilyet hozzak aztán eladom a Killernek jóóó drágán!
Baszod majdnem innen hoztam a ZRX-et . Rybnik!
Oda vissza 730 Km volt! Ez itt van a szomszédban!
Vagy a motort helyettesíti az itallal
Ja, Ja...

Te Füli!
Idáig 3 dologról szólt az életed/motor, kaja, nő/. Most már csak kettö van, úgyhogy nagyon vigyázz, mert vagy qrvára el fogsz hízni vagy halálra fekvőmambózod magad
Ha nincs akkor szolj es esztergaltatok valamit
Szeki kormanygatlonak az anyajarol tudsz valamit ? Mert kene
csak próbálunk segíteni, ha lehet viccesen, kissé provokálva, különben kihalna az oldal. remélem érted és felfogod .......,kb úgy mint ahogy felkorbácsoltátok az állott vizet a gixer fórumon
fogd fel más képen! nekünk tök mindegy mid van , ccccak legyen móka kacagás.
ha vágod mire gondolok
felszívtad magad rendesen. tényleg ne várd hogy magadhoz hasonlóan patika full full gépet fognak árulni bagóért.akinek nem kényszere hogy eladja nem is fog megszabadulni tőle, főleg hogy egy vagyont fizetett ki átírásra. a rabócsin is láttam 10-eseket, 40 feletti tulajokkal, évi 2-3000km futással, hobbi célból használva. nem adják el neki ez a kikapcsolódás mikor évi 2 x lefossák ijedtükben a combjukat bőrgúnyában. azért veszi mindenki hogy féljen a rohadéktól, azért hogy olyan halál közeli élményeket adjon mit más motor nem tud. bizonyos százalékuk kényszer függő mindenkinél jobb gyorsabb szebb akar lenni ezért keresi a fasznagyobbító céleszközt.

én azért kerestem szétesett hiányost -10R- mert nekem is csak élvezkedni kellett volna. nem érdekel mi van rápakolva idomilag motor futómű váz fék használható legyen, a többi idő és ügyesség kérdése, nem gáz ha volt javítva, megmutatja mit hogy oszt jóccakát. az a tisztelet vagy .............. amikor félve nézel még a kulcsára is hogy húúúú bazzzz mit fog hozni a következő út.

még egy instrukció, én úgy adtam el a 6 -ost hogy kihoztam belőle amit lehetett. volt gyors menet is, túra, csavargás, találkozó, nem ütöttem nem kínoztam, használtam ahogy kell, nincs semmi űr bennem hogy elment mert amit adott azt betudtam a munkámnak.