Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már 12 forint a rabócsi rendezett nap is. oda sem kell járnunk. feltolom a gyári dobot és 4-500 km-t motorozok amerre áll a kormány.
akkor bontok
hát papa nekem tegnap este minden indításkor felvillant a szuzkán a FI lámpa, hogy baszná szét a kúrva annyát ha meggyárt egy rendszert oszt minden része fos. dehogy kéne FI -s fosok beöltözöl , indítol oszt FI én maradok a karbinál, a hiányzó lóerőket bátorsággal pótolom.+ eleget fizettem már államnak a semmire, hogy léhűtő semmirekellő kutyákat és cigókat tartsanak el a befizetéseken! egy vicc a huhuki FI-je, ha akarja jó ha akarja nem én próbálok hosszabb távokat lőni, 1-2 óra motorozásért be sem indítom. nagyvárosok közelében meg ott az összes trafi bassza ki az anyát az összes.............
tessék nektek út az 1000-hez

képesek voltak folt hátára foltot rakni
az lenne a korrekt ha lezárná és off arra senki sehová, de hát a határon túli magyarokat köll segíteni akik a határon belül vannak azokat meg leszarjuk
tudom a helyem
Szeki! Nem akarlak leszorítani a dobogóról, úgyhogy 4.
1. Morgen!
jó estét
estig nem maradok !
be dobhatunk egy pizzát, akkor útközben nem álok meg sehol
akko abbo pizza lesz-e
Node ezeket mind fedezte az ára. Nem is csoda. nem 3 és fél milla volt újonan.
ki nek mi én mondjuk inkább a technikát nézem ez is tudta már 2004-ben a 172 lovat és százszor jobb fütóművel fékel és vázgeometriával mint a japánok
úgy látom hosszan el nyúlik ez a zsolt nap megyek be viszem a szarod ne agógyá
Hát igen ez már stílusos. Sokak figyelmét lekötné.
remélem jösz pénteken
csimbi dudinál voltam
de ha egyszer az isten is úgy akarja egy ilyet betolok az alsó konyhámba
Hali.
Itt a képek a biztosíték dobozról!
Jaa és lehet kellene egy B-9 alsó villahíd vagy csak a tengely!
ilyet vegyetek ezzel legalább kényelmesen lehet közúton motorozni
Nem írom le ide tegnap már miket nézegettem nagy elkeseredésemben! Beszarnátok!
Igen gáz, hogy jutottunk el idáig!
Én már most ki vagyok éhezve a motorozásra. Lehet ez lehet az oka! Gondolkozzunk Zöldben!
Na jó fejezzük be a suzuki tömjénezést mert szerintem a suzi fórumba szét röhögik magukat. Nem kergetnek ráérek még ,idén biztos a kilences majd télen ráérünk hülyeségeken gondolkozni
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000-8688260
Olcsóbba fenntartása is. teljesítménybe pont átlépi a határt a kawa. így majd dupláját fizeted érte....

Szuzkához annyi alkatrész van hogy a hentesnél is kapsz hozzá cuccot.
Nem azért de a blokkja is strapabíróbb... Legmegbízhatóbb konstrukció. Az az év a szkából.