Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Carbonadinál vettem ebay-en...egész jó áron, és masszív darabnak tűnik. Egyébként tavaly nekem is "leért", de nem lett baja - hála a fix lábtartónak, ami elkopott, de azt cserélni a deklihez képest filléres tétel. Most már van rajta védő
Ja, hála a Megváltónak. Ősszel akartam venni rá ilyen karbon védőt, de elmaradt. Késő bánat
Mármint azt a védőt nem veszed le, a dekli leszedhető ugyanúgy

Elég fosok ezek a deklik, könnyen repednek, de legalább jó drága mert magnézium. Én rátenném azt a védőt, igaz akkor le nem szeded már, de több perecet is kibír, bár tudom, nem tervezed, de ezt sem tervezted (én tettem idén minden deklire).
Zsír, köszi! Már csak a fizut kell megvárni
A kawa gyári kódjai szerint a C-E-F genrátordekli megegyezik, azonos cikkszámmal kapható, szóval jónak kell lennie.
Vájtszemű hozzáértőktől kérnék egy kis segítséget: ez a dekni jó a C-mre?
http://olx.hu/hirdetes/kawasaki-zx9r-generator-dekni-ID3dv4R.html#ec10b6d7a5
Vagy a dekni egyforma rajtuk? A k*rva szél(!) ugyanis fellökte múlt héten a motoromat és megrepedt
gurul vazze
pfümcihhhh dollár?
kép? mi baj vele?
Jaja Sétesikszer hétszer! Ma írattam át. Azt a lehúzós kurva anyukat.
no vetél huhukit?
Bogyóóóóóó! Gyere Segííícs!
Szép napot emberek. tegnap csoda idő volt igy elmentünk felfedezni rommániát este 8ra sikerült is hazaérni tuti volt itt mizus? semmi?
nono szuzucskis nono itt zöld elvek vannak te kék vérű lettél amúgy a gp-n a szuzucskis embör jól tolta egy ducatis pilótát megevett no hajrá
Jo reggelt elvtársak!
na mi van gurul a ződ
az is van
egy Dizzel 750-es kawa kellene pont rád gondoltam
tesco
se a telót,se a motort,más alkatrész kéne