Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem ugyan nem provokálsz, de azért irigykedem, hogy csak ennyi problémád van
Mihamarabb találj egy normálisat, azt kívánom De ha újra vágysz, akkor ne 11 éves motort nézz
Nem bántánsként de ez már vicc
Ahogy szeki is írja nem fogja végigcsengetni a házaló cigányasszony az utcátokat egy zsír 10-est tolva, hogy kell -e valakinek 8 kilóért Pláne ha ki van írva a falutábla elé, hogy házaló értékesítés a településen tilos Olyan hirdetésbe is kevésbé fox belebotlani, hogy a 80 éves papika 10 évvel ezelőtt postán rendelt egy rokkantkocsit és véletlenül egy zx 10-est hoztak helyette, azóta is a fészerben áll pokróccal letakarva Ha én venni akarnék egy ilyet, megnézegetném a hirdetéseket a (lengyelt is ) aszt mivel én hülye vagyok hozzá, a hónom alá csapnám szekit, vagy basit, ők majd nagyjából megmondanák frankón a tutit. Oszt vinném a kest, pipibulin már azzal feszítenék
Az megint más, hogy mér pont az özvegycsinálóra fáj a fogad, nem kitalációból lett ez a neve, hanem a tényeken alapul. Az egyik leg nyersebb leg kezelhetetlenebb idegbeteg állat, amelyik az összes lóerejét egy másodperc alatt akarja adni Szépnek se szép azzal a budiajtó szíves szelőzőre hasonlító fejével, bár ez szubjektív
mintha kanári linkelt volna egy 2009-est 1050-ért ami szerintem szintén randa azzal a rovarcsápos fejével és összetett szemével, de legalább az motorozhatóbb. Már ha találsz hozzá teljesen sík utszakaszt gyomrozni, mert egyébként elhajít
Fél év múlva meg patika 9-est akarsz helyette
Tegnap hivtam egyet. Atetelezve van itt ott repett az idom. 287 a vege. Egy fiatal huligan koloke lehet azt vettem ki. 57 ezer kilometerrel. Az ilyen nem kell. Baszhatom ha ilyenek motorok vannak elado sorba....

Na mindegy. Ugy latom csak provokalom itt a tarsasagot e nagy nagy problemammal. Nem teszem.
Ezeket neztem. Meg ragaszkodnek a 10 es vetelen aztan ha lejjebb adom johet a suzka. A kek az patika azzal semmi bajom.
cserni zsolti most adott el egy szépet zx10r 04. 1 gurítás. nincs telefonod? vagy várod hogy a ház elé betolja vki hogy vedd már meg?
1.

írkáljatok csak
Igen ezt a hozzaszolast mar vartam.
killer te nem akarsz 10-est venni
Vagy pénzed nincs rá vagy szándékod hozzá
Mi az, hogy majd lesz itthon is ilyen?
Csimbi leírta mi a módja elhozni, de ha basit megkérdezed biztos szívesen segít Ő is
Vagy szerintem várj még egy 10 évet akkor már 20 éves motor lesz a most 2005-ös 10-es, szerintem azt már megveszed bagóért is.
Persze az állapotot meg a futott km-ert ne firtassuk
van rajta egy karc
azé garázs lakó
azzal még vigyázzzzzá mert ha erikára üt akkor vége a dalnak mert a pipit is ütik az egyik barátja el árúlta hogy nem nézhet a levente bármilyen műsórt a tv-be mert repül a saler egyből
neeeeeeeeeeem de tuti meg tanitom hogy törje ki a Pipiének a karját
bogyeszéknál ikrek lesznek
Te panirozod magad a homokban
akkor a Fazi elől?
én hátul ültem
Te írtad a paszujlevest?
ne reklámozd az elinndulásod zsolti
ezt annó kintről hoztuk be.......kicsit meg nőtt benne a kilóméter tizen pár ezerrel lett eladva 5 évvel ezelőtt.......akkor 1,650-et adtak érte minyán ir is a srác hogy az emelőt és a szervizkönyvet kügyem
paszujlevesbe?