Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te sztán naon sokáig fogsz nèzelödni.
Èn má gixer tulaj lennék de izibe
messenger
.mna hìjjål viber gecin. Hátha müxik
Igazad volt.
Érték állapot arányba nem volt rossz. Mert el is vitték mint a cukrot.
Képen beleszerettem de közelről megvizsgálva kiábrándultam belőle.
Az ár alapján nem kell meglepődni várható volt.

Szóval.
A motor feltehetően jobb oldalára borult. Bár bukógomba van már rajta feltételezem az esett után került fel rá. A bukógomba is horzsolt volt szóval ez többször dőlt.
Ebből kifolyólag a jobb oldal idom fényezése javítva lett. Bár a képen nem látszik de nem éppen szépre sikeredett. (R matrica felett a sárga szín határai)
A plexi töredezett volt és törött. De nem vészes amúgy is adtak volna hozzá gyárit.
a kipufogó szegecselésénél horpadás.
Első lámpa búra is karcos volt egy helyen.
Olyan kenőolaj sár vigyorgott rám az első lánckerékburkolatából úgy mond (cseppkőbarlang filing ) ami az idom hasáig folytatódott hogy az hihetetlen. Jójó mosás lehozza... Csak igényességre utal...
Gátsólengővillánál egy kis részen a lánc belemart. Lánc állapota szódával elment. Úgy láttam a deknik is már voltak leszedve...
Baloldalt kevlár, carbon védő rajta,,, vajon előtte az leért azért tették rá? Ez az ami megfogalmazódott bennem.
Az első fényszóró felfogatásánál is volt valami bibi. A műanyagot elrágta valami valahogy...

Írom a jót.
Hangja szép volt. Lapot vette és ejtette a fordulatot.
Nem volt mellék zöreje. Szép blokkhangja volt.
A markolat nem volt elkopva, tehát még a km óra állása is reális lehet...

Menni már nem is akartam vele..
Haver mondta hogy nem olyan rossz ez. Vegyem meg. Nem akartam.
Másnak ezek apróságok főleg ennyi pénzért. Ha megvettem volna nem lettem volna őszintén teljesen boldog. Végül is esztétikai problémái voltak. Mondtam, is hogy ez elfogják vinni a héten, de nem én leszek az.

Röviden ennyi. Várni és nézni. Várni és nézni tovább.

Jo jò! Csak azt a meszendzsert hogy a pincskalapba töltöm le?
A csepp ujammal kb 4-5 betůt nyomok eccerre!
Khm. Ezt a bötusort màr mobilròl szegeltem be!

Nem tetszett a gixer?
2 órával miután megnéztem igen.
mert? eeekőtt?
Nincsen Szeki!
Paks? Hmm. Azért azokat nagyon meg kell nézni!.
2-ből összerakott motorok!
Ismerősnek a 2-darabban lévő k5-öt amit eladott 1 hónap múlva karcmentesnek hirdették!
legyen szerencséd killer.
de amúgy nem az első ilyen motor.
A paksi kereskedésben is szoktak k5-k6 tokat hozni és azok is 1.3 környékén szokták árulni. Érdekes.
Igen gyanus nekem is.
Körbe nézzük...
szerinted? kb 3 kilóval mélyen ár alatt pikk pakk patika motor kapsz? főleg kereskedésből, ahol beszámítják és hasznot is tesznek rá.
Meglássuk. Holnap eldől. Tököm tudja.... de ez nekem nagyon adja... Holnap majd jól körbenézem.
2001-es gyártásu K2
Na baz motorskiller nehogy már szétesikszert vegyél. Várjál még lesz tízes is. Múltkor beszéltem a haverral. Jelzem ős suzukis k 6 osa volt minden földi jóval fékpad dynó stb. Erre vett egy 2004 es tízest . Kérdem tőle hogy melyik a jobb ( Jelzem a srác tízenéve motorozik és van viszonyítási alapja) A lényeg hogy jó jó a suzuki de azért a kawa adja meg a igazi élményt. Tessék egy tősgyökeres suzukis is kawát vett :)
a pöstieket vissza szívom, a többi áll!
magyarországon vagy, mire vártál? mit vártál? pöstiek
Na gyerekik ma majdnem vettem volna egy szép motort. Csak az eladók olyan szájbabaszott rendes gyerekek voltak hogy nem voltak hajlandóak egy félórával tovább várni rám. Mert lejár a munkaidejük.
Holnap én meg nem tudok elmenni megnézni. Ez márpedig holnap gazdára lel. Utánam hívták a faszit 2-en.......

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_1000-8905935

Szóval szájbabaszott jó kedvem van.
hülyeséget beszélsz má megint

tán neki szaladtál a fekete cimkésnek
és azok a pöttyök alatta