Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt már jó ideje hírdeti. Először nem volt ilyen drága. Amúgy a hétvégén Szegeden láttam, háááááááááááááátttt nem nyerte el a tetszésem. Szerintem ez is kapott. Sajnos a suzuki mellet szól hogy ezredest olyan is vesz aki csak túrázni jár míg tízest általában gyepálásra vesznek ha meg nem akkor meg nem adják el. Elég jó árban lehet már K3 K4 eseket venni és sajnos olcsóbbak és jobb állapotúak mint a tízes.
Akkor már inkább ez:

http://olx.hu/hirdetes/kawasaki-zx10-r-ID3cZJL.html#81384dd4e1
Kikerekezték belőle. A retkes felni is gondos tulajdonosra utal. Nem a mi félénk hidd el...

Viszont mingyá mutatok én neked egyet. Ha tetszenek a tehenek!
http://www.kepesmotor.hu/kawas... ez viszont a váltó hiba ellenére is jó lenne.
Ne is mondd!

Jók a szukák is. Én is nézegetem őket. k5 az ami kéne, de tucat motor. Egyelőre nem ke!
Tudom Bogyesz tudom, de azért inkább várok és gyűjtök még hátha lesz valami.
Hát ha nem sikerül valami normálisba nyúlni arany áron akkor muszáj lesz mert jó lenne egy ezredes. Csak ne lenne tucat motor. Na meg mint minden marha,köztük én is csak a zőldet szeretem. Néztem 43 suzi van fent tízes pedig 14
Beszarok hogy Cápának igaza lesz.
Ja bocs a sisak S méretű
De azért ha valakinek kell Kawasaki sisak M es méret és egy 50 es Suomy kétrészes ződ ruci akkor szóljon. Amúgy GSXR 1000 szemezgetek. Annyira felmérgeltem magam a szaros tízesen hogy drágák és kevés van belőle. Bár azt mondták ha szutyuki lenne akkor nem ismernének meg.
Szeki verda még meg van. Bár alakul a következő projekt és közbe locsolom a pénzt a kocsira de ha kész a púp akkor küldheted
a csimbiét és a zozo-ét elkészítem -ha zozo-nak van még verdája- de mindenki más magának szegeli össze.
zx9R 98-01 üléspúp üvegszálas anyagból, a képen látható állapotban , és kivitelben ha valakit érdekel akkor tudom postázni. adom a két fület és a zárbetétet össze szerelni illeszteni mindenki saját magának fogja. ez az alap 2-4 óra kell illeszteni fúrni faragni+ fössteni. 12 000 ft posta.
1.
Ha van ER6N kormányod akkor utalok ejurót
nem úgy van az :)
küldöm butyi az én számla számom is

de csak eurót tudsz rá utalni
megjött s holnap küldöm a lovét s én köszönöm
Küldöm a számlaszámom!
jó estét
Öszintén?
Sajnos még nem mentem vele! Pedig készen van!. Van új gumi is. Nem volt időm! Reggel melóhelyen meló! Du meg itthon! Megjött a jó idő! Talán a héten tudok mondani róla véleményt!