Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az F.A.SZ. ujra össze áll ugy látom
Ebben azért van igazság. Pályázós haverjaim szokták mondani: "Megveszed, felborítod jobbra, majd felborítod balra, utána már leszarod hogy néz ki." Tizenéves sportmotoroktól elvárni, hogy makulátlanok legyenek és fillérekért elszórják...nem mondom, hogy nem létezik, de tényleg nincs minden nap karácsony, arról nem is beszélve, hogy amilyen a helyzet, az emberek nem szórják csak úgy a pízt. De ettől függetlenül irigylem killert a kitartásáért, na meg h nem adja fel az elveit
Most olvastam a 12-esen, Szőlő mester elhalálozott a néhány héttel ezelőtti balesetből kifolyólag
Nyugodj Békében
szeva! megnéztem tudok segíteni benne hogy ilyen legyen,
1020304050607080901000000000
1.
hali
ranezesre nem gaz,de gondolj arra ha 280-al tekersz,felteve ha mersz vagy tudsz,
egyszeru fizika,centrifugalis ero valamennyire szet nyomja a gumit akkor mi van
remelem erted mire gondolok
Szia!

Ilyen van a szekeremen 10 éve, nem volt vele semmilyen probléma. Kezdetben paráztatott engem is a minmál hézag De jól vizsgázott, mikor egy 15 cm körüli törött halefot szedett őssze a hátsókerék, kibírta azt is
190/55 -el már lehet nem oké, de olyan még sosem volt fennt.

na ugy latom kezdendenek masok is raerezni hogy mirol pofazok
irkalnak itt mindenfele baromsagot de azt senki nem irja...........
hogy qrvara elvezem mikor rajta ulok ,elvezem minden pillanatat es kozben nem arra gondolok hogy mennyit fogyaszt meg STB.
nekem azert van motorom mert szeretem
nem azert hogy ha megallok mindenki bexarjon tole hogy mijen szep,mijen keveset fogyaszt bla bla bla
ugy hogy holnap ulok is ra mert azert van es DZSIIIIIIIIIIIIIIIIII
Ez lesz az Gyerekik! Ez lesz a hozzám való!

http://www.kepesmotor.hu/april...
Haver eladta a 2008 10 es kawáját tegnap.
Lesz helyette 2011-2012 es. Na arra kíváncsi vagyok.
Velem meg ne törődjetek.
má megint felszíttad a tiszábúúúúú a vizet killer............
egy zx10R-t azért vesznek hogy élvezzék, amibe minden benne van. tehát perecke és társai. azt a gixert amit néztél azt is kihasználták na mér mert nem túramotor. azt azéééé veszik hogy visítson mint egy igazi ribanc - még ha nem is élvezi - és úgy száljj le róla hogy remegsz mint a kocsonya. minden utad után fellélegezel -bazz ezt is túléltem- és tudod mit tud a motorod nem csak hírből ösmered. ezzel sok rider így van, nem sok alkatrészt adtam el 10-hez, de csak 2-3 visítós emberke volt aki vérig alkudozta magát a többi csak betudta ennyi az ára a "félelemnek".
én ezt a 10R-t preferálnám ha össze jött volna, gyári idom tedd a hónad alá oszt csicsikljál vele, pálya idom olyan fösstéssel hogy utánad forduljanak és a te géped mutasson a sok egyen gyári verda között.
ennyi cuccal LASZ VÉGÁSZ-ban is elhoznád a trómfot nem hogy itt.
inkább utald át a killernek a befektetésedet hátha lesz jó bicaja.
Szerintem vedd meg a zodet amit mutatal !
Hétvégén elviszem a főnyereményt!
itt a kép is
menyél Románba,ott már csak hobbi a 10-es
na várjad a nagy csodádat addig majd a többiek motorozgatnak (irígy?) legfeljebb a ráérő szabadidődre )
A lottó pedig jó hasonlat volt
kb. annyi az esély 1 a 42 millióhoz
hidd el 2025-re már egész elérhető áron lesznek a 2005-ös gépek De tovább ne húzd a vásárlást mert utánna megint elkezd drágulni egy jó karban lévő muzeális darab
Na nekem mennem kell építeni a vállalkozásomat, hogy estére hazaérhessek pelenkát cserélni
Üdvözlöm fortunát add át neki, hogy rohadjon meg, már két éve nem volt 2-esem se a lotton