Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem az ópel-t de még a visszahelyezett zx6-ot is motorszámozták. nem egy országban élünk
nekem az összes mo-i-ban motorszám. akkor van motorkód benne ha már motort cseréltek benne és az AF-et lecserélték motorkódra
minden járművedben motort cseréltek az igen
Amikor a ZXR-t forgalomba helyeztem meg sem nézték a motorszámot, mondjuk bontás nélkül nem is ment volna. Legyintettek, azt mondták nem fontos, csak motorkód megy az adatlapra! Ez 4 éve volt!
nem kicsit frusztráló hogy azt nyilakozta hogy próbáltam rámenni a kanyarokra lassan és gyorsan is anyám hogy csaptak volna a falhoz, valaki eljut a wsbk porondjára és ott próbál lassan menni beszarok
és még kihangsúlyozza a hogy az utolsó körben ment jót bazdmeg az elejétől csövön kell menni
egy h.ringi nyílt napon bátrabb pilótákat lehetne toborozni mint ezt a ............ nem minősítem
Az én forgalmimban, csak motorkód van! Mind a háromban.
olasz országban igen, itt még van motorszám
Csak a motorkód-nak kell stimmelni! Már nem írnak motorszámot a forgalmiba, csak motorkódot!
esztergályosnál
Hol tudok venni a kawámra való bukógombát? nincs valakinek eladó ami nem csúszott még?
2
a hozzászólásokban utalnak a fórumra is
azé ez nem annyira meggyőző
Hátha műszakin a sztivi vander óvas motorszámot
A sok maradék kacatot meg szord itt el a fórumon a befolyt összegből meg vegyél egy 05-06-os 10-est pályázni
rendbe
az nem kel
akkó ezek szerint rendbe vannak
már ha a papírok rendbe vannak a donor paripának
így van
Akkor komplett cseréled a blokkot nem átrakosgatod a váltót ilyesmit ha jó sejtem
nem kuka csak így gyorsabb és egyszerűbb

plusz ebbe a gépbe ténylegesen 18ezer km van
Annyira szétrepült, hogy kell, hozzá egy új blokk
Vagy így ócsóbb egészbe
Mindenesetre a gsx-r fórumon el ne kottyancsátok magatok, hogy egy szakadt lánctól kuka egy kawa
jó lesz nekem a betonba
kössél rá egy madzagot és jó lesz verekedni
vagy pedig vegyél hozzá egy ilyet