Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez milyé?
ez is megy a betonba
Hogy megszaporodtak a 9-es érdeklődők száma. Engem is keresgetnek már. Tavaszodik, Fííííszkelődünk fisssszkelődünk?!

ŐŐŐ Amúgy faszák. Típus hibája hogy nagyon faszák!
Vagy leömlőt is cserél jó pénzé
Hello!
Olyan kérdésem lenne, hogy 01-02-es zx 9 mennyire megbizható? Vannak e esetleg tipus hibái? Ha volt vele valakinek problémája akkor mi volt az? Válaszotokat előre is köszönöm
van élet a halál után is
a tiedre esélytelen. arra csak végdob szerelhető fel.
Pipi meg veszi mindet
Tavaly épp láttam olyat.
Kenés hiánytól ment tönkre.
Tulaja volt a motornak nem gazdája. Használni szerette gondozni már nem...
jöhet a fehér por is, meg kell élni vagy kábulni valamitől.
a gmail-re nem tudok képet küldeni ő sem tud nekem.
Ja, bár tegyük hozzá, manapság nem érdemes (azaz nem éri meg a gyártónak) a tartósságra adni, főleg nem gyárilag...örülj, ha nem víz van a telóban, mert azzal is spórolnak a gyárban
nagyon ritka az ammikor a csap meg a gőrgő megy szét
régebben a technika még nem tartott ott azért volt az 530 gyengébre az 520 lánc nézd meg hány új ezresre hoznak 525 láncot és azok nem 140 lovasak
Mondom tartósabb. Máskülönben mi a faszért tennének rá 530 as láncot? Hogy nehezebb legyen meg drágább? Túl sok az emberek pénze?... A nagyobb felület felfekvés miatt eloszlik a terhelés a csapokról... ezáltal tartósabb...
Pedig arra gondoltam, hogy azok is vastagabbak, de akkor nem. Akkor a f.sz tudja.
kb. 100 helyen kéne módosítanom A szerződéseimet. Kíborom évente azt a néhány napot, hogy sz@r
a darázson nekem is 520-as verseny lánc volt kacagtak is mikor patent szemet kértem hozzá nem nittelőt mivel az volt rajta
gmail vagy outlook ezek tuti jók
ép ez az hogy nyúlásra ugyan az ha bele gondolsz viszont a görgők tuti hogy tovább bírják mivel szélesebben fekszenek fel de maga a láncszem vagyis a lánc lemezek ugyan olyan vastagok
Irányítsd át, ha tud ilyet...de online ezeket szerintem át lehet írni
Az EK szerint tényleg ugyanakkora a szakítószilárdság, de az 530-as valszeg lassabban nyúlik meg, jobban bírja a strapát.
én se bírok ezzel a vacak fríméllel itt is vacakol
Sajnos 6 éve minden üzleti kapcsolattartásom ezen van. Ha ezt cserélném olyan mintha a telefonszámom cserélném. (közüzemek, nav, posta és minden hivatalos intézmény ide levelez)
zx 10 r hez pl vagy 520 verseny vagy normal 525 lanc van