Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod van még mit tanulnod.........és Tőle is
Na most csak azok kedvéért akik nem értik : ilyen amikor az "antik" beszélgetnek
.......
1.
Sugo motornál nincs most. Ricsinél van de holnap beszélek vele mert ha nem jó amit küld véletlen akkor vissza küldeném neki s ezt beszélném meg vele. Nem nem olasz Magyar papíros forgalomival műszakival 325 ezer ért veszem meg a bíztositó fizet s a bankpt kifizetik s ennyi a motor már az udvaron áll ő az.
450-ért azt az olaszt?
sugó motor baja, vagy ricsi pöst
milyen tányérhajigálásnál
Sziasztok 2007 es er6n motorhoz keresnék műszerfalat tudtok mondani valami jó motor bontót ? tudom zx9 r fóum ,de a nejemnek vettem a motort.
türelem,el jön annak az ideje is majd csak anyit szólok hogy kapcsold vidire a mobilod bár a legutóbbi tányér hajigálásnál is már könnyes volt a Pipi szeme............
mi meg azt osztanánk meg mikor a bogyesz vissza adná a csapj ide egyet komám törlesztését,
1
Mazsikám van bizony
és van az a pénz amiért szívesen megosztanám
aszt majd fazi megint megvesz valamelyik fórumostársunk levetett kacatját
jaja,börzézés
Múltkor összefutottam egy régi osztálytásammal itt előttünk, egy ilyen stunt 9-el hangoskodott a bolt előtt mondom megnézem ki az. Kérdezgettem, hogy így remér nélkül hogy muzsikál a masina
Aszondja jó megy meg minden. Bár láttam azt se tudta miről hablatyolok Mondjuk sose vót motorja valami munkáját nem fizették ki azért cserébe kapta. Aszt mondom a fejidomot te szerelted már le? Aszondja nem Ő ehhez hozzá se nyúlt. Mondom neki biztos jó mehet de nem idegesíti-e amikor az etz-k elhúznak mellette?
pont azt néztem én is, hogy nem tákolgatta és próbálta hozzá keresni a nemlétező praktikákat
kirakodó vásár volt ott