Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorvétel előtt a kiszemelt típusoknak át szoktam nézni a szervíz könyvét (én ilyen karbantartásbuzi vagyok ) ,azt láttam ,hogy a 9-es ből van b-c-e-f 1-2 ,ezek valami altípusok lennének évjáratonként? Valaki felhomályosíthatna
én 5 ezret raktam bele kb ezzel vettem a motort most kezdet meg nyúlni szakaszosan ahogy elő vettem idén a motort
Mennyi km volt abban a láncban?
most akartam cserélni de ez lett a vége
kerestelek de nyílván vasárnap ebéd uttáni szieszta van a vonal túlsó végén
kereshecc
Mi a f@szból kell már megint gyógyulnia
történt valami attilával?
B@zmeg csimbi erre nem mostanába vettél láncot?
Tavaly Október óta nem hallottam az asszonyt üvölteni ! S nem akar még jó idő lenni
Nincs mit sok sikert s jól nézz körül mielőtt veszel ilyeneket mert bele lehet nyúlni a Szarba.
hát nekem olyan motor kell amire nem kell egyenlőre költeni! De azért köszönöm
attól függ mire kell ? pályára nem endurozni még jó az enyém is eladó arra henger s power kell 80 ezerből készre lehet vágni.
Köszönöm szépen az információt! Gondolom nem érdemes ezt megvenni?!
tessék egy szakértő
ja s 90 től forditott teló
Mond neki hogy menjen a francbaaaaaa mert ez 89 esez még nem kerek henger fejes nekem van 90-91 es évj áratú ebből Miért akar mindenki mindenkit átbaszni ?
Sziasztok! Egy kérdésem lenne hozzátok, hogy ez a Motor mikori évjáratú? Nekem a tulaj azt mondta hogy 1991-es! szerintetek?
Én is kicseréltem...esztergályos simán megcsinálja finommenetes csavarral...kb. 10k-ért...
mna
az gázkar , de mindegy
csak a müanyag
alakul