Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm mindenkinek
Még kicsit használgatom, pár év múlva pedig meglátom, merre visz az út...egyelőre nem akartam eladni, mert szeretem. Majd ha készen lesz (március ~ közepe) lövök fel kípet
Őszinte részvétem!
úgy legyen használd élvezd amíg fiatal vagy és van kedved+rávalód
Lehet, de akkor sem
ma este én küldöm el a képeket.
az a helyzet hogy olyan használható tartománya van amit a 9 nem tud, + könnyű mint a légypiszok, pörög mint a villanymotor. a futóműről jobb nem beszélni el lehet motorozni vele, csak kár érte.
tessék itt egy hasssszáz, reggelni sem kell felülsz mész visítassssz
Nem kő fűnyíró
persze zx10R-re és GSXR 1000 -ez nem igaz ott csak tele tank és rennszám-le-gó a jelszó.
mint mondtam add el vegyél egy hassssszázat és visítani fogsz a pályán ................ csak úgy írtam
szavaztál?
kire?
ha erre akkor idd/igyák a levét!
az átlag sebesség bogyesz irányában GPS adat szerint 60-70 nem városban országúton, egymás seggébe ragadva. GPS szerint 100km/h tartottam az opellel és nem előzött meg senki. ha ez bejön , mert miért nem akkor 50-60 ra fog csökkenni a tempó, azaz nekem a 1.5 órás út 2.5 be fog kerülni. motorral meg szlalom pálya lesz az országút
90-el megöregszem mire bárhová odaérek, 2 heti hideg élelem ballon víz gyalogsági ásó takaró így kell majd elindulni bárhová
Szerinted véletlen, hogy pályagépet építek a 9-esből?
még megvárom a tavaszi teszteket, ha se nekem sem a cimborának nem jő levélke+ csekk akkor marad, ha nem akkor megy a motorpark. az öreget meghagyom retrózni + beújítottam de nem publikus.
Budos kurva anyjukat.
Márpedig meg fog...pont most jöttem a rendőrségről, ahol forgattunk egy videót az új cuccról amit már tesztelnek.
Részvétem Bogyó!
Az a jo hogy ausztriaba tobb szaz km es a dugo es benne ulok a kozepebe
Reszvetem bogyo !
mna ha ez megvalósul és lépten nyomon a tököm is bele ér a szarháziakba akkor feladom a motorozást. kabriollé ótót veszek és sicc innen,

a mixi előrébb jár ő neki már megvan mégis itt héderel.
Részvétem!Még én is találkoztam vele,pedig nem sűrűn jártam arra...
Részvétem Bogyó
jobb is úgy elmenni mint morfiummal a véredben hónapokig ordítani a fájdalomtól. párom munkatársnőjének a férje rákos volt, végstádiumos, haza engedték mert már nem volt vissza út a gyógyuláshoz. 4 hónapig napról napra hallgatta a férje ordítását. ott is hagyta a munkáját, 1 év múlva ment vissza dolgozni, össze törten, nem múlhat el a mások szenvedésének látványa azonnal.