Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyáááhe, szeles időben veszélyes lehet nyílt terepre menned
Majd botolok már vele valami Dunlop-ot ocóba, ha megint jön hozzánk.
gyáááá
jól néztek ki eggyütt
Az NCT Taksonyi Szerszámgépgyárba látogatott Gyutai Adrián, az olasz bajnokság National Trophy 600 kategóriájában
induló paksi gyorsasági motoros. A Dunlop gumigyártó cég élversenyzője lesz ebben az idényben a Tomracing Motorsport Team pilótája.

Főnök odahívott hozzá és bemutatott "elvetemült motor fanatikus" címen.
jöhet Szeki,jöhet Szeki,jöhet Szeki
Butyi,Basi,nem pont ilyen kell,csak mintának mutattam már hasonló is jóóóóóó............lenne
én meg be fogadom ugy is velem szeret motorozni
Hogyha Suzukit veszel örök harag,kitagadlak!
R7
Jaa hogy 750 ről volt szó!?
A linket nem tudtam megnyitni!
98-ban még volt az R=! Az is 5 szelepes! (OW02) Nem sokat adtak el belőle! AArany árban adták!
Ehun van e
a változó szívócső vezérlésű 1000-es már 4 szelepes.
ebben 750-esről karattyolnak. ti meg az 1000-rest írjátok.
98-ban befejezték a 750-t 96-tól jött az yzf 1000 ace.
ja és a költség vetésben is meg mutatkozott és nem hozott annyit a piacra sem úgy hallottam rola
Mint írtad is. Elkezdtek fejleszteni 5 szelep hengerenként. Aztán zsákút lett. Teljességgel fölösleges. Yamaha YZ250F nél is próbálkoztak. Nem igazán vált be a gyakorlatban. Arra tökéletes hogy még drágább a szervizelése...
06-ban! Ami előnyt hozott a harmadik szívószelep azt felemésztette a működtetése. Azaz felesleges! Csak egy plusz hibalehetőség!
Lehet benne valami de érdekes hogy már akkor 5 szelepes volt most 96 ban meg befejezték
1987-2006 -ig 20 szelepes az ezres hangvilla! Az FZ750 már 85-ben az volt!
Az az ötödik szelep csak "marketing" szelep! Tök felesleges! Parasztvakítás!
oda én is járnék szívesen...
volt időm rá 12 re járok dolgozni néha s délelőtt másod állásban motor javító műhelybe járok kikapcsolódni
ha 20 szelepes akkor volt időd!
A haver ennek a motornak egy darabját avizta vissza a vázra s én meg addig ősze raktam a vezérlést mert szelephézag állítása volt. bocsi a yamaha ért hogy ide belinkeltem ,
https://www.google.hu/url?sa=i... tudtátok hogy 20 szelepes a dög ?