Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma én megyek...
bameg ma nincs ivászat tegnap vót jöhetél volna be basztunk pitykóval mint a szar
kIvel iszol máma csimbi? arraguruljak
Szekikém 170 ezerért KOROLLA MOTOROS BARKAS EMBER KOROLLAMOTOROS HÁTUL 5 KÖMÉTER TÁRHELY EMBER ÉRTED Menyi 9-es váz, motorblokklengéscsillapító elférne benne? Akár egy oldalát be is polcozhatnád csinálhatnál belőlle műhelybarkast
Csak egy kis fantázi érted? F A N T Á Z I A A A
hát,a Hörbit azt lekörözte
van ott azé erő nyílván nem egy feltőltős négy ütemű nagy köbcentishez kell hasonlítani
1:35-nél hogy rugja mán a kuplungot...........de nincs erő
ez a szív dobog a barkasba is


http://youtu.be/6se7UKjARmY
itthon vagy?
ezt kbb 100 lúig fel lehet húzni
ezt tényleg nem de az oldalon meg tudod
Hát ezt nem lehet megnézni!
Ezt kell csinálni-e ?
tudhatnád hogy Pipi benne lakik
Egy motoros belepukkan egy kocsiba es valami zsenialisan túlelte.
Mi ez autobontó.hu? Milyen topik lett ebből?
te anyaszomorító ha ilyet szánsz nekem akkó vedd is meg
az hogy kinek van a járművébe több lom vitatkozzunk?
na nekem mennem kell anyósomért a huhukival
Remélem nem makkan meg benne a váltó
Tudom tudom többszőr is volt ilyen már az életembe lásd csak amiről te is tudsz sajátodén kívül a 9363 esete
Én ezt pedig csak tréfának szánom, de be kell lásam ezzel nem tréfálkozhatok mert soxor bejön a hülyeség
hát pedig képzeld el,mert hires lett a Huhuki ezáltal(sport suzuki) ugy hivták a környéken ma is megy egy cimboránál.....alig tudttam rásózni 1 gurigáért
Nehezen képzelem el a sztorit. Volt egy cimborámnak egy gömböce, ( mióta menő űgyvéd már nem az van neki ) kb 300 ezret hajtott bele, de ezt padlózva. Járta vele az országot és külföldöt is egyfolytába. 180-nál kevesebbel nem soxor ment az az autó. Makulátlan, motorikusan hibátlan állapotba cserélt gazdát. Pedig nem sok autó kap olyat amit az kapott
neeeeeeem te lökött..........téged szeretlek,csak ne mond senkinek de az átkot te szórtad rám mikor eljöttél a sárgával motorozni,én meg megmutattam hogy kell váltani minden szavad fogott.....te teeeee Lakatos Levente
Ezekszerint akkor engem is elátkoztál annó