Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak neked
A vàsàrolni kìvànt rendszer leomlok atmeroje 38mm er. Az a kerdes mennyi a 99 es torok atmerő.
Sziasztok!
Szeretnék segítséget/tanácsot kérni. Nagyon tetszenek a 9-esek, pár hónap múlva motor vásárlást tervezek. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy melyik szériát javasoljátok? Nem kizárt hogy külföldről hoznék egyet, de valami tuningmentes lehetőleg minnél gyáríbb darabot szeretnék. Melyik a legkényelmesebb (195cm a magasságom)? Nem riaszt el az esetleg nagyobb önsúly vagy a kisebb teljesítmény sem. Megmondom öszíntén a trapéz lámpás tetszik, meg a költségvetéshez is az áll közelebb, de meggyőzhető vagyok. Milyen típushibák ismertek? Vásárláskor melyek a kritikus részek az általános átnézés felett?
Köszönöm.
Szia!
Közvetve ugyan, de megkaptam a képeket a kitámasztóról. Egyébként nem velem bizniszeltél, valószínűleg összekevertél minket.
Árat nem írtál, esetleg azt is megírhatnád. Az se baj, ha nekem.
Köszi!
ma megmérem. van csövem is és van hengerfőm is.
Szerinted szopatásból írom? Mondom, hogy utána néztem, két-három angol fórumon is láttam erre vonatkozó témát. Egy helyen megcsinálta valaki az átalakítást (na persze nem a hengerfejet basztatta) és nem írta, hogy gond lenne azóta...mindenesetre az biztos, hogy simán nem megy a csere. Ha nem hiszel nekem akkor guglizz...van olyan, ahol van kép a C és E hengerfej kipufogócsatorna és a leömlő csövek átmérőjéről is (tolómérővel).
Ez biztos?
Hát, ezzel vitatkoznék...00-tól a leömlő csövének az átmérője vastagabb, nem megy bele a 98/99 hengerfejbe, csak ha azt kitágítod...a C-é 35 mm, az E-től meg 38 mm. Esetleg kicsit elvékonyítod a leömlő csövet nagyjából 1 mm-rel és úgy belemegy a C hengerfejébe már, de passzentos lesz, ha nem egyforma a hőtágulás (márpedig az egyik alu a másik acél, így biztosan nem az), akkor akár probléma is lehet később. Eléggé utána néztem, mert én is át akartam alakítani...végül nem tettem.
Pipi!
Köszönöm a választ!
+ a 00-04-es megvan fogatva a vázhoz az összekötőnél.
igen felszerelhető. annyi a különbség hogy a 98-99 egybe van hegesztve és nincs megrögzítve a vázhoz, a 00-04 két darabból van, leömlő és összekötő+dob, kompatibilis a cucc. de azért óvatosan, magában csak mutat, szűrővel +dyno jet beállítva hozhat pár lovat a hátsó kerékre.
2001 -es 2002-es Akra full rendszer kompatibilis az enyémre? Felmegy egy az egybe?

Szeki!
3.
Ne önzőz!
ÁÁÁ Vader Na mi van 2 év után most kapcsolták vissza a netet leninvárosba?
Sziasztok csak én várom már a tavaszt de nagyon ?
szeva! foglald össze hol kujtorogtál 1-1.5 évig. gondolom motor már nincs, manód van-e? a mi pipink az leívott, már pihegteti büfizteti a porontyot. és te? rendőr lettél-e azóta mióta elslisszoltál eme oldalakról?
kicsit,nagyon agódtunk érted