Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mint írtam egy csákó megvette a 999cm3 dugattyúkat a tengeren túlról és a 98-99 hengereit meghüvelyezte. most 200 felett is intenzíven gyorsul nem ette meg a csapágyakat. ha eljutok arra tolok bővebb infót is róla.
rendszer +levegő+ jet kitt, ez hozhat LE növekedés de átfúvókázva és csak padon beállítva, azaz = ago. neki volt zx9-e tehát ismerete is van hozzá +tapasztalat.
Én is így vagyok.
Hát ja. A világ összes pénzét el lehet költeni a zx9 tuningjára, beleértve a muzzy 999 köbcentis átalakító szettjét is, de a büdös életben nem lesz olyan, mint a tízes. Ha kevés, akkor tudni kell elengedni. Én meglátom idén mit nyújt pályára átalakítva, de szerintem nem fogom lecserélni, mert szerintem még pár év múlva is kevés leszek hozzá.
Amit leírtál mindennel egyetértek!
Gyári légszűrő, sportlégszűrő mizériát Fehércápával jó múltkorában már kiveséztem.

Igazából csak érdeklődés szinten kérdeztem. Én úgy vagyok vele ha több erő kell akkor inkább veszek egy ZX10R-t oszt lehet mosni a szaros gatyát utána.
Csak hogy megint okosnak tűnjek...
A rendszer meg az összes többi egyben használ valamit, ugyanakkor a k&n vagy bmc csodákat nem tennék be. A gyári szivacs is elég levegőt enged át, a többivel a mocsok is jobban át fog menni. Jó hangja lesz, de...állandóan mosogatni kel (autóban én is használtam direktet, jó a hangja, de amúgy egy szar). Én nem tennék bele, de azt csinálsz amit akarsz
Jet kitből nagyon sok a fos, ilyen noname szarokat ne vegyél meg. Amit mutattál sem vennék meg. Olyat nézz ami márkás és használják sokan...de ennek is eléggé utána jártam és ami használ tényleg, az a Factory Pro (USA-ból) és az Ivan's jet kit (UK-ből). A dynojetet sokan szidják, pedig azt kapni itthon, igaz sokszor arany áron mérik. A Factory Pro-hoz viszont nem kell megfúrni a tolattyút és úgy is hatásos! Általában még a gyújtást szokták négy fokkal eltolni, ami középen hoz erőt. Ezt csináld meg aztán ha kevés ki lehet próbálni a légszűrőt, de szerintem felesleges.
Jó árban.
Hátha valakinek....

http://www.kepesmotor.hu/elekt...
értem
kb 10 ló de teljesen más motort fogsz kapni ! plusz jobban jársz ha veszel egy másik karbit vagy négy súbert mert azokat majd meg kel fúrni
Ha kapna egy K&H sportlégszűrőt + rászegelném a Muzzy rendszert + kapna egy ilyet az enyém az mennyit dobna rajta?

http://www.ebay.com/itm/1998-9...
ebben igazad lesz pipi, vagy vw golf vagy a4, ha nem akkor japó
ciprus? mi a f@szt csinál az ott? ott is van lőtér
Sziasztok ,hogy ti menyit tudtok firkálni,HA beindultok
Edem volt az
mondjuk neked mindennel van problémád
Csak 98utánit ajánlom a km majdnem mindegy inkább az idomok alá néz be a rejtet hibák után.A faludba van egy régi 9esforúm tag de most nem ugrik be a neve,de a többiek meg írják biztos meg találod,majd ő segít.
hagyd a faszba kék látnád a tojota műszer falát minden létező hiba jelző világít rajta gps szigetelőszalagal van a műszer falra ragasztva és csak ünnep napon veszi elő amúgy ő is a franci kisbuszával szaladgál
mer vót és tudom egy fos
Te nagyon autó nepper a folszvágen mért fikázod?
elvileg ciprusra!
hülye vagy 6 évembe tellett mire le szoktattam aról hogy a motor miatt pofázzon
az korán lesz neki szerintem inkább 18 óra körül
Mié tán az öreg is motorozni akar?
Pityusz hová tiplizik?
minden féle képen majd olyan 6 óra magaságában