Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy kék is eladó felétek! nem ismerős?
Azé hogy a magyarnak legyen alkatrész mert a gyári kurva drága a 118 bruttóhoz
méé kell azt a szép motort szétbombázni? nem igaz hogy egybe nem volna rá vevő....
Igy feladom bizony, nem akarok vele szarakodni. Nekem nem éri meg.
szevasztok nindzsák
nem szereltél még passatot ! ha azt kellene meg szeretnéd az úpölt
nem kell le mérni különösebben nem érdekel csak beszélgetés szinten dobtam be
most csak a C -t tudom lemérni
az E még egyben
ezt a főtengely témát én pont fordítva tudom és nekem igazolta is az E széria ezt, a bórdó felül sokkal agreszívabb volt a mostani meg már négy től szépen elkezd húzni és felül nincs akkora dúranás
így feladod!
a zx10 felni akkor mi feladat volt itt mag csak 0.35mm választ el a
link
link
link
https://www.youtube.com/watch?..." target="_blank">link

mna ettől ketté áll a füled
szal rábeszélnélek
tisztelt kanáry!
15 percbe tellett mire ki tudtam venni az ópel üza szintjelző csatlakozóját a szintmérőből.
mély tiszteletem a japánoknak hogy a motorokon egy pillantásra szét lehet szedni a csatlakozóikat , amik 2000 -től vízmentesek.
a következő autómon ez a felirat fogja a hátsó ajtómat díszíteni.

húzd a faszodat a opeledbe!
ha lehet a szmájli is megy mellé.
remélem nem veszed magadra, de nekem betelt a pohár.
ez a márka hitler rejtett haragja az utókornak
- a trabbant
-wartburg
-ifa
-róbur
-és az óóóóóóóóóóópel
írok a modinak egy köpős szmájlit kérvén
0.35 mm kimunkálása kb 1 óra, és felteheted az akrát.
Ez az én motorom, de már nem ez a dob van rajta
Köszönöm szépen! Az infót. Tenyleg nem azonos a kip.torok meret. Igaza lett hu dw-nek. Ìgy tàrgytalan szàmomra.
a 98-99-es 34.5 mm
remélem segítettem
a szerelőd el távolítja a +-okat és hadddddd szóljon a zene
Csakis '98-tól!
a 98-99-es kipufogó nyílása 37.3 mm a 00- tól fölfelé 38.5 mm a kipufogó leömlő cső vastagsága. tehát hajszálra nem egyezik meg. a 37.3 mm és a 38 mm között 0.7 mm különbség van amit egy egyszerű ostor köszörűvel el lehet távolítani. tehát egy az egyben nem lehet fölszerelni de 0.35 mm ajúminyiumot kell kimunkálni és felszerelhető.
hu dw jókat látott az interneten, de a 98-99 32.5 mm csőátmérője és a nehezebb főtengelye -állítólag, nem mértem- a nyomatékot szolgálja. 00-tól pedig meghegyezték a motort had szóljon amit bír.
no lássuk.
szia!
megmondom az őszintét trapéz lámpást ne vegyél
98-tól csak az eladáskori állapotot nézd
és azt hogy 2014 -1998 = 16 éves motorok szal 16x 5000 km átlagos futással =80000km környékén legyen a számláló állása. 30 40e km -rel tuti mahinált gépet kapsz. a forgalmi hátoldalán halmokban kell állni a forgalomból ideiglenes kivonást hirdető pecséteknek.

elég hosszú a lista mit kő megnézned rajta. vigyél magaddal egy szerelőt és beszéld le az eladóval hogy érdeklődéskor fejidom tank oldalidom hasidom leszerelést kérsz hogy láss is valamit belőle. de volt tavaly egy olyan piroska 99-es hogy látszott a hátsó gátlón és rugóstagon hogy vizet nem látott a mosáson kívül.
minnyá megmérem neked.
a pont feletted kommentelő épp el akarta adni a 9-est