Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a csilagok állása meg nincs adóságom plusz le lép a szesztestvérem egy évre az országból inni se tudok majd kivel így tehát van rá esély hogy meg csináljam a házat és környékét plusz apám is el mondott egy ki atyánkat mikkor közöltem hogy lehet veszek még egy motort
Du hívj mert De dolgozom oszt a melóhelyen nem mindíg tudom felvenni!
Elnapolta a gyerök érötségi bankettra
harminc 641 6854
ez nem volt túl beszédes hozzászólás mixi
milyen malaccal?
akkor milyen behatásra döntöttél így
követelem, hogy tedd ki nyíltan
ja VÉGH LEVENTE mi a fasz van a malacal
pipi én nem te vagyok engem nem fenyítenek a nők
Csimbi amit a Pipi emlegetett vashiányos malacot nem tudod mi van vele?
és milyen behatásra döntöttél így kedves tamás?
Csak nem valami nőnemű van a dologban
hát ha leszokok az italról akkor karácsonyra van rá esély
hé basi számod lökd már ide holnap majd fel hívlak vólna egy kérdésem

csimbimoto@msn.com
na akko az se egy kupec fajta
akko házavato
igen döntöttem igaz némi behatásra de döntöttem

a döntésem a következő :

bejárati ajtó fürdőkád padlószőnyeg új nyílászárók fürdőszoba bútor meg csempe ezt kb futja az új gépre szánt összeg
Farkas szex van mi
Ez igy igaz Pipi.
5 év alatt 220 Km!
Van egy haverom akinek van néhány motorja.
748 Ducati 5 éve 0km
ZX 636 4 éve 0km
és még van egy pár nála ami így áll!
abból a negyvenegynéhány motorból!
Ja és nem azért állnak mert nem tudja tankolni!
Kifogy a benzin oszt másikat vesz.

Kicsit beteg az ember.
Na mit veszel döntöttél?
.
nem a meseíró topkba nézelődtem
Jobb írva mint mondva
ezt a pár sort 21 percig írtad ?
Ezzel akár vitatkozhatnék is de nem teszem csak elmondom a saját véleményemet. az, hogy 15 éves egy motor nem biztos, hogy megy vele a gazdája minden évben 5000 km-ert. Lehet amikor megvette motorzgatott vele, majd teltek az évek változott a hozzáállás, építkezés, gyerek, újmunkahely, újhobby akármi
lehet be van tolva egy sufniba. Van olyan aki 5-6 évig elő sem veszi. eladni sajnálja vagy nincs kedve vele kinlódni Egyszer csak megunja kerülgetni, lehet a garázsba van de mikor beáll az autóval azmiatt a rohadt motor miatt mondjuk alig bírja az ajtót kinyitni, hogy kiszálhasson vagy valami hasonló, akkor aszt gondol egyet aszt aszondja eladomapicsába
Csak innen a fórumról is ismerek olyat aki egy patika 9 b-t, egy koszos düledező sufniba tárolt, tyúkok szartak rajta, kartondobozokkal volt telipakolva. 5 évig volt így Az is csak azért került ki onnan, mert a gazdájának eszibe jutott, hogy valamit régen odapakolt az elsőkerékhez, így muszály volt kibontani onnan. Ugye basi
Olyat is ismerek aki volt már, hogy nem motorkázott vele, 500 legfeljebb 1000 km-ert egy szezonban, ugye lackó
ez az ideiglene kivonás se biztos, hogy így van, pl. nekem nem érte meg egy fél napot elbaszni a hobbihivatalba, hogy kivonassam. Sosem vonattam ki egyiket sem nyilván magyarországon mondjuk nehezebb belefutni idős keveset futott gépbe.