Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

karácsony és újév
jó reggelt
milyen debil?
én meg annak örülnék jobban ha 600 euro lenne egy forint
Devils börze 11 órától a népligetben.
en jobban urulnek ha legalabb 600 huf volna eine euro
Ne hozd haza az eurót két napja még 310 volt, ma már 304-et ér decemberre mire hazaérsz egy forintért kapsz két eurót
Pipikém csak lesnél hogy milyen munkák vannak itt. Ezek nem vakarják a töküket. Megy a munka ezerrel. De legalább fizetnek.
ilyen gyorsan vándoroltok eggyik helyről a másikra. Akkor nem valami nagy projectek lehetnek, hanem gondolom faragd bele a nyelet oszt menjunk meg ilyesmi
pont akkó osztódik az asszony
Drusza, ahol a fönök munkát válal. Östringenben lakunk. De dolgoztam Mannheimben, Karsruhéba, Heidelbergbe,Badenbadenba, Offenburgba. Most Freiburg melett egy kisvárosba vagyok. De innen csak hétvégén járok visza.
Oszt te mért nem jönnél?
te csomós gyerök,nem Zozó a zsákos? neki kell a légzsák ha vágna az a csöpnyi eszed
te már akkor ki leszel kötözve.........hogy sehovasetöbbetmár
bogyesz te még a kákán is csomót keresel
Te kékvér lehet nem akkor lesz
Érezd az élcet a hangomban
mennyé efele jófajta buli lesz, sajnos nélkülem
menyibe lenne ott ?
lesz ott
Drusza te most turistának mentél ki vagy dolgozni,mert azt mondod hogy be jártad az egész országot.
Na akkor pont ráérünk.
szoktam olvasgatni a fórumot de mire haza kerülök hulla vagyok. Már harmadik hete nyomom pihenőnap nélkül. Várom már tizedikét akkor megyek haza. Hosszú idő a három hónap. Azt se tudom mi van otthon. De ahogy nézzem szaporodik a fórum. Amúgy ezek ratyik sport mototr kb kettőt láttam pedig bejárom németországot rendesen. Ezek túráznak. Tiszta idióták pedig nincs sebesség határ a pályán. A főnöknek egy Biaggi által dedikált Apriliája van. Kb 100 darabot adtak ki belőle. Vigyorgot is amikor megnyerte az Aprilia az sbk t.
és nincs benne légzsák