Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, lehet neked kicsit kemény ez bele.
Alapból úgy tudom az L01 van benne, ami kb 2.5W-snek felel meg a Motul telóolajok közül...
Küldjek bele?
Otthon a vízcsapot avval raktam össze...
Én disznózsírt tolnék bele, mert attól lesz jó igazán, és ha megéhezem, akkor van mit a kenyérre kenni Péntek van nagyon
Nem vonta kétségbe senki.
dede,.tán ért hozzá
You don't say!
igy is csináltam,de akkor engem a 10w zavarhatott be,mert ezekszerint sürü neki mert semmi másra nem alkalmas igy csak egyenes motorozásra nincs kanyargózás,nincs hirtelen kormány tekergetés,és nincs kátyu kikerülés..........akko finomabb kell bele,legalább is nekem...........én ezt tettem bele
Nekem is tele van, 10W40-es motorolajjal, és teljesen jól működik. Kicsit jobban fogja a kormányt.

Szóval, csavar ki, olaj kipumpál belőle.
Majd fogsz egy 5ml-es műanyag fecskendőt, beletekered a csavar helyére(menetet fog vágni a műanyagra), kirántod a fecskendő belsejét. Aztán töltöd szépen fel olajjal, és húzkodod a szárat. Közben billegteted erre-arra és szépen kidolgoz minden levegőt... Ha kész, és már nem jönnek fel bubik a fecskendőbe, akkor kitekered, a csavar bele és kész is.
Légmentesre fel lehet így tölteni.
ez az,ha telibaszom olajjal akkor jól mükszik,nem levegős,csak nem birom elforditani a kormányt pedig gyurok vazeg
Mivel pont az a lényege, h olajban mozogjon(tehát csillapítson), ezért nyugodtan húzd ki s fejedből a szöget.
És tévedés, nincs megadva, h mennyi olaj kell bele..
jó lenne Oszikám
Te Bogyesz, még mindig avval szenvedsz?
Eláruljam a trükköt?
Üdv az Uraknak!
Ez az Akra valakinek?
nem
gondoltam s azért is írtam ezt amit írtam :)
Egy pályára készített dobról beszélünk, ha visszalapozol nem keveset meglátod. És C-re való
Ha 15 érd adod és Leovince SBK akkor már is küldheted
rendben.
nem a te ízlésednek való. 15 forint.
milyen dob ? s menyi az ára ?
Akartam írni emailt csak elfelejtettem. Hirdesd meg inkább, mert még lehet, hogy változik a terv.