Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uuuuuuuuu,fent a tetőtérbe? józanul? hiba
Húsvét és pünkösdközé baszod
Szeva zozó
vegyél egy lakóautót, akkor kéróproject kipipálva, autóproject kipipálva, ráadásul hátulra a tartóra még fel is akaszthatod a 9-est
üdv neked is látod hiányolunk
Azt nem hiszem :) rohadt drágák kint a motorok egy öreg kilencesért még simán elkérnek 7-800 ezret egy vagon kilométerrel. Amúgy most kéró projekt van. A kilences bőven megteszi.
lehet hamarabb lessz 10 e mint másnak xd
A Szarvasi srác még kint dekkol. Majd decemberben megy haza. És ha száraz lesz az aszfalt tuti hogy motorozik. Ritkán van net és idő sincs metezni
Most épp kocsit vadászok. Amúgy üdv a társaságnak.
Én is hasonlóan jártam eldöntöttem,hogy nem adom el s leveszem a hirdetés 2 nap múlva csörög a teló érdeklödnek meg van még ?,mondom épp meg. miaz hogy épp meg kérdi, mondom nem eladó meg gondoltam , azt mondta őt érdekli hétvégén fehér várról lejön s meg nézi ,menyit engedek a 600-ból ?mondom semmit ez most is 600 meg ha ide jössz s találsz rajta hibát ez akkor is 600.Ha hiszitek ha nem vasárnap 11-kor elvitte 600 ért azóta is beszélünk :) délután 2 kor már hoztam haza Szegedről a 9 es 1 nappal előtte rakták fel a hirdetést ,ja azt meg szőrin ülve hoztam haza ideiglenesen kivonva
nekemis.
Melyik két ünnep közé?
ezt nem hozza be nekem kékvér egy fekete x csak
Pedig nagy volt a szerelem
Türelem elfogják vinni,pont akkor amikor már nem is akarod oda adni.
Én is a tiédet de ha jobban bele gondolok talán nem is baj.
Levettem a hirdetést 2 napja, erre csak csöng a telefon. Addig nem.
Kérdi a faszi hogy levettem a hirdetést és hogy csak nem eladtam. Mondom nem ennek más oka volt, de ha van pénzed és elég komoly vevő lennél akkor átírhatjuk a történelmet. Ma este vagy holnap reggel hívni fog.
Szerintem nem lesz belőle semmi. DE ha mégis akkor Jön a 10-es!

Good LUCK uraim.
Zozo a szarvasi srác,úgy tudom szorgalmasan gyűjti az eurot.
nálunk akkó más a program
Mixi kivételesen hívott, mer tudta, hogy nem tudok menni.
Kékvért csábítsátok, hátha viszi csillust is
eger két ünnep köze !
sírva fakadnál te mikor az a törött vázú bordó fos " állításotok szerint " tőből ki tépné a csoffadt törött kezed
hmmm a Szarvasi srác az hová tűnt el hirtelen a nevét sem tudom
szeva kékvér jó rég láttam mán a pofádat
valamikor egy lájtos italozást be kéne tervezni
ja amíg lehet nagyon már nem itt felénk nem nagyon ugrálhatunk meg kell becsülni ami van ! Míg a főnökség szét nem herdálja.
Szeva tanár úr.
de addig jó amíg tudunk válogatni.