Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na nem szemtelenkedni,me szét könyökölök mindenkit először is Pipit
Andrási vonuláson akár csibészes is lehet!
2-3 Próba kört...Ami jelentéktelen.
legfejjebb besokalsz és vársz egy kicsit a bokorba mire meg találnak de ne agódj,jövőre kötelező lesz valami 30ezres kütyü,ami meg mondja merre vagy enyulva és már röpülnek is érted a vinnyogók
azert nem fekszik melletted senki
mennyit mentel mar zx 10-el?
szeretem a rózsa szint
a K6 csak a 6.-ik kik teszteltek?Deák Bil?
Következő motorom egy patent ZX10R 2004-2005 lesz.
Fiatalon vonz a beteges erőkirobbanása, hogy olyan mint akár egy mustang amit nem mindenki tud megülni ha feszegeti a határokat. Vonzz az az erő amit birtokol és amit oly brutálisan adja le az aszfaltra. Vonzz a külseje. Annyira kíváncsi vagyok milyen érzelmeket keltene bennem ha egy meleg délután elvinném csibészelni.
Ajjj de félek is tőle, mostanában nagyon elragadtattam magam.
Érni kell erre a gépre. No meg fejlődni....
persze hogy felfúvódjak meg ne tudjam összehúzni a zippzárt a gúnyán.
azért az ideg szétbasz hogy mekkora suttyók vannak itt debibe.
most már télleg fel kell szereljem a pálya idomot, meg nézem hová lehet gombát szerelni a blokk tartó csavarra, lehet ezen is fúrni kell a kiegyenlítő tartályt, de sebaj. kap tengely vég gombát meg egy átfaragott gyári dobot, fössstés és pár dekor matrica segít az összkép javításán. még van egy cserém, valami hyousongbong vagy mi fene 25kw-ban, aztán megy ez is gyöngyösihez beállításra. majd pihi, de csak ha leesett a hó és csak márciusig amíg el olvad ótán gyilok lesz.
rozsaszint?
az olyan kis buzis nem?
nekem Gyöngyösi rakott a vasba fagyállót ha már termosztátot is cserélt én mindig rózsaszint vettem és azt kevertem 1 liter desztilláltal
áááááá még nem tudja a lányod hogy én lennék neki az évszázad FŐ nyereménye na de csak elgurulok mán hogy ezt nyomatékosan be is bizonyitsam
estére ez is kész lett Killer koma csak lestél hogy kell egy elektromos adagolót gép nélkül be állitani
na az téleg szopás,de járt már igy más is ithol odaátmehetel motorozni,semilyen szabájok nem érvényesek a kinti motorosokra,Pl: sisak nem köteleső,akárcsak a személyek száma,és a rendőr sem megy utánnad betéteket szeretettel várom,ma kicseréltem a kormány csapágyakat,május óta ennyit birtak amint láttad és érezted is hurka egészségedre,ha maradtál volna tovább lett volna dőzsi is,tepertő,pecsenye,és tásai
Előre kevert! NA és nem kell hígítani!
DE van olyan ami mint mondtad ELŐRE KELL KEVERNI!
Csak az baszott fel hogy azt írta az illető hogy nem lesz kenése a szivattyúnak ha kevered!
Így van!
Baromságot írtam, a MoCoolt is kell keverni...rosszul emlékeztem.
Van amit nem kell: ami előre be van keverve vagy ami speciális cucc, pl. Motul MoCool. Még a könyv is azt írja, hogy kell keverni.
Nem vagyunk egyformák. Én 12 -est nem vennék.
gondoltam hogy nem botond-al toltod utana
Na most volt egy vitám egy motorossal miszerint azt állította hogy nem szabad hígítani miszerint nem lesz kenése a szivattyúnak.
Mondtam neki hogy ezt vitatnám....
Én mióta az eszemet tudom hígítottam...
2 ok miatt nem vettem 9-est
1.karbik miatt
2.egy jobb 9-es aran vettem a 12-est...(szerencsem volt)