Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a gond szeki
holnap összerakom a hátsó részt, igen darabos
-ezer darabból áll.
most vetted meg a hátsó részt akkor használd, annak a helyére kell felszerelni az undetailt. 9363-nak is van undetail-je.
egy hét szabi úgy hogy új projektbe kezdtem holnap jön a váz is
Én a sárvédőt vettem meg s a gyári rendszám tábla tartót hátsó részét ami,helyére felmehet az undertakil . mert az enyém heftelve van valami ok végett.
az undertail meg van, de te megvetted 9363-tól nemde? vagy csak a lengővilla sárvédőt?
ahhoz értenek semmi más hoz ! neked amúgy megvan az undertakil vagy az udod az az akármi nekem 2003 as hoz kellene jó rá ha meg van ?
az undertail ugyan az mint 9363-é, a rendszámot ne rögzítsd oda be alá mert ..... eeeee eeee eeee utánad erednek a sünök, engem 3x is lekapcsoltak , még a mátrában is utánam jöttek.
szeki a hirdetésedben a zx9 en a rendszám táblát ott középpen hogy rögzítetted s nem szol érte a rendőre ? s a sárvédő az olyan mint amit én vettem 9363 tól ?
de de de jobb le....... többet fizetni, többet itatni, .......................
nekem is van egy álmom ! egy zzr 1400 2012-es, de ,de,de, nem biztos hogy jobb lenne mint a mostani 9 es..
akkor meg kell valósítani, talán bármi áron ......... is
Szia írtam a kormány gátlos képedhez nézz rá kérlek
vannak jó 10-esek, ki kell válogatni a javát.
50 forintot mondott rá.
7végén jön a gránát
mennyi pénz?
azt a hasznalt 10-est meg nem aruljak ami neki jo lenne
ha veletlenul talal az meg draga piizzz
ugy hogy ez a tender szerintem halal
a 10-es az állom
csak szabadulni akar tőle!
na még el viszik télidején
Hétvégén ha minden igaz jönnek a kawàt megnézni.
van még egy doboz bontatlan repsolom 10w-becserélem
disztó zsir nem jó,már próbáltam de a kacccsa zsir,az valami fenomenális csak az a baj hogy Pipivel elhasználtam az összest análba,már nehezen nedvesedek a látványára és ő is száraz kicsit