Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
Háde magyarok vagyunk nem? Há ott a flex há nem?
Az Audi A2-é sem nyitható.
Aki olyat vesz az nem nyitogatja a motorháztetejét! Be nem mocskolja a kezét!
és azt tudtátok hogy le van zárva a motorházteteje? csak a szervizben tudják kinyitni.........mert ugye hogy nézne ki ha valahol meglátnának egy felnyitott motorterü royst
Az egész kocsit kézzel rakják össze. Nem mondtál újat.
Minden rendben?!
Ok.!
Köszönöm a csomag meg jött !
Nem akarok állást foglalni a vitában, de a Rolls pont szar példa. Az a feleslegesen sok rongyrázásról és az ezzel járó feleslegesen sok kézimunkáról szól.
Szevasztok :)

motoroztok még?
szeva,annó a kormány telóba mennyi olajat tettél?
A rolls alu tetejét kézzel hegesztik.
én hegesztőnek is,tanultam,de anyit tudok tutira,hogy hogy kell a Co-val megrázni a másikat
Nekem egy fekete ódalt adott be amin nincs se egy kép, se egy bötű
Vagy ez az érdekesség
Tudom nem azért írtam ,csak várom már a csomagot ,hogy minden a helyére kerüljön
Nem értek hozzá, sőt halványlilagőzöm a nincs hegesztéshez.
Szerszámgépgyárban dolgozom. Láttam már ezt azt nem sokat de amit igen az lenyűgözött! Programozunk a cégnél robotkarokat is, túlzás hogy sűrűn de volt rá példa. Vezérlünk manipulátorokat....
Vitattad, vitatod a gyári robot hegesztés minőségét. (Alumínium)
Én még mindig kitartok a mellett, hogy jóval pontosabban, jobban meghegeszt egy robot egy alumínium darabot mint az ember. Hibázhat de még mindig kevesebbet mint az ember.
Itt tartunk, be kell látni automatizálás a jövő. Egyre jobban haladunk a tökéletes dolog megalkotásához, de ez egy végtelen út.
Mindig lehetne tökéletesebb. Mindig lesz hova fejlődni, és ez mindenre igaz az életben.
Egy szó mint száz, az automatizált, robotosított, gépesített eszközök, gépek idejét éljük. A humán munka a múlté. Elavult...
nem tudom mivel foglalkozol ! hogy van erre rá látásod ismereted hegesztés szempontjából! amit itt a cik le ír 100 % igaz csak nem mindegy milyen agyag csoportba egy szénacél vagy rozsda mentes anyag hegesztésénél semmi probléma a robotal ! de egy különlegesebb kényesebb anyagnál már ez nem igaz meleg szilárd acélt pl nem láttam még robotal hegeszteni alunál pl nem feltétlen jó a teljesen folyamatos egyenletes pisztoly vezetés tartás ! eről tudnák neked regényt írni de nem akarok nem azt írtam hogy a robot csak szart csinál de pl alumíniumnál az is elég sűrűn hibázik és javítani kel ! aluminiumot 3-nál többször javítani tilos mivel ki égnek az ötvözők olyan mértékben hogy a varrat az alap anyagtól szinte idegen lesz és nem lesz rendes kötés ! és hát az alut ha el van baszva kurva nehéz már másodjára is javítani !
Első mondatomnál a kézi, manuális hegesztésre célzok.