Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Troll mód on: az olajat nem
Troll mód off: Gylcunic hátuljára az van írva, hogy tilos hígítás nélkül használni. Én azt hiszem 1:1 vagy 1:2 kevertem, így -25 fok jön ki, ami elég.
Szoktátok hígítani?
Ez a beszéd. Nem adják meg az árát...mert mindig van valami pusztulat, ami olcsóbb. Persze nem egy ezredes, nem is lesz az, de el lehet vele tekeregni.
Nah, hát ennyi volt. Nincs tovább!
NEM eladó a Kíkem. Megtartom. Akinek volt rá kese és nem élt a lehetőséggel az most már baszhatja. Aki meg szerette volna de nem volt rávalója azt meg őszintén sajnálom, nem tehet róla.
Ez az a motor amit szarért húgyért nem adok el, hisz nem megszabadulni akartam tőle. Pusztán egy lehetőséget adtam hogy más is tudja meg milyen jók is a 9-es kawák!

Viszem Gyöngyösihez.
Megadok neki minden jót amit csak kíván. Aztán jövőre együtt szeljük az utakat.
Azért egy hűtőfolyadék nem űrkutatás. Olajból én is MOL-ozok...
koban,kullemben,gondolkodasban hozza illo fiut keres
szerintem ez nem te vagy .

megkerestem a motor arat
most benzinre hajtok
jovore lesz motorolas
köszöntem a húrkát , az volt a reggelim
betétek szereldében, holnap újúl
sztán kűdöm.
itt voltak a becsiek
hmmm, mna hát becs felől jöttek de ukránok.
tavaly vettek innen debrecenből egy motort -zx6- de átbaszták őket mikor minden faszságot elintéztek és befizettek akkor mondták meg nekik hogy 650 e tartozás van a motoron nem átírható

húúúú baz ekkora gecik lennénk!
természetesen semmit sem lehet tenni ellne csak kifizetni a tartozást. az eladó átbaszta őket.
nem az a gépfegyveres típus a csákó , de vakargatta a fejét.
azt mondta ha van kedvem menjek ki velük motorozni odaát.
kimegyek motorral, elveszik, és azt mondják menj vissza a fajtádhoz.
szerintem nem kell nekem oda menni
de neked van mit bepótolni én egész nyáron robogtam,te meg áztattad a görbe lábujaidat a tengerben ideje motorolni jányod meg simán elbir már egy vödör vizet ugyhogy ne félcsedcsak
neked ugyan annyi ide,mint nekem oda
amugy is a tied jobban fogyaszt
meg gyorsabb is latni a videnyoon
es ne legy pedofil
basztál eljönni vagy legalább a jányodat elküldhetted volna
azon a zombikat gyiiikolom
na mi van?
a facebukot letetted talcara?
régen Castrolt használtam,akkor az volt a jó olaj és drága.....most a Motul a jó olaj és drága kiváncsi leszek ez is mikor lesz hamisitott
kenyes gepek megkovetelik ami jar nekik
nekem a 9-ben volt MOL-os olaj nagyon jo volt es akkor meg olcso,de most mar az is draga
Jaja
Amúgy nem vagyok Motul ellenes, de túl nagy körülötte a hype. Olcsóbban lehet ugyanolyan jót venni, úgyis érdemes pár évente ledobni, az többet számít úgyis...
na errol beszeltem
a forraspont sok dolog fuggvenye mint pl.a nyomas
ezert nem tudnak kekesteton bablevest fozni
de legalabb latunk mas velemenyt is
Ne szopd már be ennyire a marketinget
130 fok, hol, mikor, mekkora nyomáson, milyen szabvány szerint? Csak mert van erre egy hivatalos mérés, úgy híják, hogy ASTM D 1120...na a Motul valamiért pont nem említi ezt a műszaki adatlapján a hűtőfolyadékainak, minden más ASTM-et igen.
Eszerint a Glycunic Alu G30, amit pl. én használok 177 fokon forr fel de biztos vagyok benne, hogy a Motul is kb. ennyit bír.
Szerintem vegyél valami márkás, ne teszkós, aluhoz való folyadékot, ami nem arany árban van és töltsd fel azzal, a maradék pénzt meg tankold el
sokan sokfelet mondanak
mindenki maga donti el
motul szerintem a legjobb,
minek az a magas forraspontu?
pl. varosban vagy ha melegben kinozod,
benne van alapban hogy kimeli az alu alkatreszeket,keni a vizszivattyut ami nem 2ft.
de halgasd meg masok velemenyet is
Meg teszek minden,amit az ügy érdeke meg kíván kösz a jó tanácsot. Még valami a fagyálló forrás pontja legyen 130 körül, de milyen színű legyen vagy jó bele a Motul ugye az sárga színű most pirosas van benne.
ha mar levetted a csoveket,nezz bele elofordul hogy megreped vagy serult ott ahol a bilincs osszehuzza.filleres dolog de csereld a bilincset ha ugy latod nem az igazi,
oké köszike így lesz na em azért mert valami baja van csak legyen tiszta.