Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivel az asszony meg igényelte az apukájára ezt a rokant segélyt kocsira.......adnak 600ezret,HASZNÁLT autora,ami5-évesnél nem öregebb.........gondoltam legyen BMW,3000,diezzel
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/750/bmw_750xd_aut
omata_gyongyhazfeher_30ezer_km-8413375
ha lehet
dehogy mennék bele, kb 4 év nincs is bankszámlám. nem is lesz idehaza. ennyiért nem gugolnék éveket, de biztos átbaszás, várják a pali madarakat.
Fogd fel pozitìvan!
A faszt próba szerencse
Ez a zcwak név ismerős Legfeljebb unicumba leisszák a végin...
ebből börtön lesz Szeki........még rosszabb mint az én bicnicem
Hát nem aranyos?
Üdvözlöm!

Hirdetése kapcsán írok, amely szerint állást/pénzszerzési lehetőséget keres.

Röviden magamról:
Zwack János vagyok, 26 éves, Ukrajnában születtem viszont egy magyar cégnél dolgozom. Mivel egyelőre nincs magyar bejelentett lakcímem, gondot jelent a cégemtől származó járandóságaim, és fizetésem átutalása, ugyanis nem tudok magyar bankszámlát nyitni amíg a honosítási eljárás be nem fejeződik, és nem kapok állampolgárságot.

Az ajánlatom:
Mivel szükségem lenne egy magyar bankszámlára és bankkártyára, havi 50.000 Forintot fizetnék ezért akár Önnek ha saját névre, vagy akár ismerőse nevére tudna bankszámlát nyitni nekem.

Az is megfelel, ha van olyan bankszámlája és hozzá tartozó bankkártya amely AKTÍV, tehát használható, viszont Ön nem használja.

Amennyiben érdekli ajánlatom, vagy bármilyen kérdése van kérem írjon itt választ, vagy emailben keressen az alábbi címen: zwack77@citromail.hu

János
állás keresésre ilyet válaszoltak.
tennék fel neki egy kérdést: fej vagy gyomor?
a hátsó igen, de elől tartós lesz.
Csak el kopik már.
stopizzál
besötétedett mire vissza értünk. -1 mm a hátsón, az első nem akar kopni
"most már nem törött a motorom hanem olyan amin át ment egy vasúti szerelvény"
ezt mondta az öttevényi csákó mikor 30 óra alatt felszegelte az ilyen minőségű idomszettet.
a fösstés: annak jól mutat a távolság. minél távolabb annál szebb
egy pálya szettel többet érsz. a rizzzzzzzzlát meg ukrajnában is ugyan abból a színkártyából keverik.



estét mindenkinek.
Ismerem, tisztában vagyok a hibáival. Némelyik vékony is sajna. De mint írtad a pontosság ami nem igazán jött össze nekik. Szegelni kell nem kicsit...
nincs kép
na,itt vannak végsebességek
jaja nem a vékonyságal van a gond hanem az anyag minőségel meg méret pontoságal
Akkor olcsóbb ha innen, onnan idővel de olcsón kifogni idomokat. Aztán lefuvatni szépre oszt rá aggatni... Ugyan ott vagy de azok gyári idomtartozékok nem vékony kinai gecik...
egy embertől halottam idáig hogy jók többitől hogy fos az egész én nem válalnám be ! plusz kb olyan 170 mire nálad van ! bár a vámot el lehet trüközni ha normális az eladó
tudom,tudom
Vicceltem persze...csak utalni akartam rá h kurva drága