Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor már lökjünk bele pár kockát is
Nembaj jövőre kettten megyünk egy csónakba
Becstől indulunk Tivadarig, addigra úgy bele jössz, hogy állva pisálsz kifelé a csónak elejéről
szeki 20 cm-is vízben voltunk
ciberénél ki a csaj? hozzá adták? Fajintos
ha jól látom pilot power van fent, kell is rá. inkább tapadós gumára költs ha kell.
üdv! sok balesetmentest hozzá, és mákos gubát hogy tényleg állapotos legyen a bringa, csak a kilométereket falja ne a pénztárcád.
szép rajta a sárga felni, így ezüst mellett hogy a matricázásban is van belőle szerintem szuper. a gyári dobot én nem venném le, a sajátomra is vissza került, amikor kell kellemes a hangja. bengára költs és irány a jó utak országa-i.
Fotó galéria ..
te p......... már az első 2m-e felborultunk, és csak a mi hajónk billegett mint a fos a tiszán. minek fürödjek ha nem muszáj, így csak a gát tetejéig sétáltam, úgy meg ki tudja hol és mennyit kellett volna
bukótered az erdő, sirhantod a mező
Itt majrésak nem indulnak (ugye szeki "kiszállok, kiszállok, kiszállok )
jó a kép minőség de azért ez izgalmasabb és életszerűbb
végy be 1/2 liter tátrateát és nem fogsz unatkozni, főleg ha a teleszkópot sem fogod megtalálni.
én nem bánom........csak betéttel gyere meg ha itt vagy le cserélhetnén a teló olajat,magam unalmas
ezt találtam
élvezzétek... a sebességet és a küzdelmet.
mna irány fössstés.
már másoltam nem ösmeri
amúgy hívott a tiszabecsi én meg nem abban a telóban kerestem a számát
le kellene motoroznom egy este, de a bőr már ott hideg. viszont van egy eredeti SUZUKI bélelt quad/cross esőruhám. ki kellene próbálnom mit bír
az ujnál van nem? de ott 900 ezret adnak
ott van az..csak jól másold be
ilyen nincs gugli mondta
benzin lehet 1.6-ig diesel 2.0 -ig 3.0 nem nem
most hilak