Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyat szoptam mint még soha.
Utolsó 70km-ert vizesen, ködben, nyitott plexivel tettem meg. Voltak a ködben őzek is. Folyt a szar a vádlimon. Mikor megláttam magam előtt egyet pár méterre. A kocsik verték a szemembe a vizet. Be is gyulladt. Úgy nézek ki mint egy bagzó macska.
Folyt a tökömön is a víz, és ki hitte volna de jól esett a meleg szoba és egy meleg fürdőkád víz. Szart sem láttam. Imádkoztam, hogy érjek haza egyben én és a nagy kík. Nem találkoztza más motorossal már 4 óra után.

Nem volt rossz nap, csak a víííge nem kellett volna. Az iszonyat volt.
a megoldás: esőgumi. én azt fogok használni. a bőr ruha már áthűl, kordúra a nyerő.
sajna le kell tenni a gépet bár nekem haver míg itthon lakott ő még +1 fokban is motorozott az r 1 el az elindulás 3 dik ig csak driftelésből állt
itt ahogy írt killer utána ugyan úgy vissza párásodott minden 10 c fok és nyálkás lett minden újra, holnap meg jön az eső.
Na azért munka után gurultam egyet a kicsikével s jól esett.
há olyan képet tett fel hogy nem volt eleje a gixernek. lehet szereli, vagy motoron ül.
van szűk 2 órád, utána cidri lesz, tapasztalatból mondom, mi is este értünk vissza ide, és egész nap sütött a nap, ahogy elkezdett lenyugodni tempósan csökkent a hőfok. te is novemberben érsz el oda, jöttél volna nyáron, ugornya faxa volt.
Itt vagyok Fehérgyarmaton. Bogyóra vàrok. Nem érem el.
16 fok van de még is hideg érzete van az embernek ,de jó lenne motorrolni
tudd hogy hová indulsz. a setít keletre.
Rendben!
Itt vagyok Debrecenbe. Molkutig jutottam. Pofamra fagyott a mosoly. Itt most szall fel a köd. Hideg van. Nalunk sütott a nap. Itt azt sem latni. Azt hittem latva a felhőket hogy esik itt Debrecenben a hó. Bogyesz ahogy Szeki mobdta. Ezt a kijelentésemet elhamarkodtam. Nem most vàllalnàm be ezt a 300 km- ert. Megyek vissza ott süt a nap és 16 fok van. Felétek meg.... Bocsi.
hívlak ha elérkezett az idő
a műholdas felhőkép szerint csak erre van rossz idő, az alföldön tényleg süthet a nap. tehát killer is napfürdőzhet, de csak eddig innen sötét lesz bogyeszig.
az ország másik végén vok. de azért köszönöm.
hja, hát lámpám sem fejidomom sem lesz ha megyek feléd, azt viszem becsre.
itt setítség van! most motorral nem de ótóval igen!
O.K.
Bogyó öltözök oszt indulok feléd míg látom a fényt az égen!
Há mennyek?
Van 2 is!
Shox-os kabát, nadrág, spyke kabát és a lent felsorolt sisakok vannak, akár 60% kedvezménnyel is.
Minden egyéb nem akciós termékre is 10% az év végéig! /shark, LS2 Mugen stb/
Sok minden van, nem tudom felsorolni, akit érdekel belőle valami a boltban mindent megnézhet / felpróbálhat!
jöttök erre?
Itt az Alföldön ezer ágra süt a nap! Csak dolgozom :(
Köszönöm a képet! Átgondoltam. Van itt már 3 dob a garázsba, csak gyűjtögetem őket. Átadom a lehetőséget a többi tulajnak.