Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

929 7 liter zx9 5-6. A kilencesen szar a tank kiképzése a lába nem fér majd el.
olaj kell..........fagyállót cserélt Gyöngyösi
ha tudsz varni jovo hetig megkerdezem otthon
fagyallo van az tuti valami 140 fokos forraspontal de majd utana jarok
a magassagodhoz megvan a tomeged is
2emberrel haat
de mindent figyelembe veve jo motor
ebbe a mai világba sosem tudni,de nem elképzelhetetlen de tudom hogy te is jönnél..........te,te kis kakas
Tényleg mégy dubajozni bogyesz
bolond olajat lehet rendelni,Motul 5100 2500Ft....... az jó nem? csak hogy ide is ér e a csomag azt nem tudom nemhogy hoznál kintről,meg egy Walvoline láncspért
dubai-ra gondolsz
Szia ismerősödnek igaza van ! A legjobb választás :) Nekem 3 évig Kawasaki ZR-7 esem volt,képeim közt megtalálod. A menet szél az 110 felett szeretett letépni mivel 180 cm vagyok. S ezután jött a 9-es a nejem mikor le szált az első kör után utasként azt mondta sokkal biztonságosabbnak érzi a motort mint a 750-est. Három éve van meg a 9 -es rosszat nem tudok rá mondani 5-6 liter a fogyasztás attól függ hogy cibálod a markólatót. Ha mindig időben cseréled az olajat a motorban semmi gond nem lesz vele + kötelező szerviz,hosszú távon is kényelmes utassal is a legjobb motor ! ,Honda 2001 929 átlag fogyasztás 9 L az alja.De itt vannak a hozzá értők ők többet tudnak nálam is
Olajbázistól rendelt már valaki?
Mint kupec: JÓ!
És ennek minden betűje igaz
Sziasztok. Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy ti mint tulajok egy kis jellemzést adjatok motorjaitokról. A tavasszal tervezem egy 2001-2003-as ZX-9R vásárlását és sajnos túl sok tesztet nem találtam hozzá. Érdekelnének a típus legfőbb jellemzői, esetleg hibái, kezelhetősége, mire kell odafigyelni és szinte bármi, a lényeg, hogy rendesen körbe járjam a témát mielőtt megvenném. Jó ismerős mondta hogyha már minden áron sportmotort akarok akkor a magasságom miatt (196 cm) a ZX9R-rel járok a legjobban mert valami eszméletlen nagy jószág. Ez igaz? Valóban olyan jó vele túrázni két személlyel mint ahogy a Superbike-ban írták egy tesztben? Legyetek szívesek minden kis apróságot és a lehető leglényegesebb dolgokat is megosztani velem. Válaszotokat köszönöm.
Motoros üdvözlettel
Ricsi
Ha jó sejtem akkor már ez az év almás...
csütörtökön megyek a város másik felére
nem rendeltem még karácsoyra meg lesz
ebay röl rendeltél?
mé aztán merre ?
jó van
elvileg délig végzek ezen a meló helyen uttána rá érek
reggel kiderül nem tudom pontosan de ha arra akkor benézek
hova ?
te ezt miből gondolod hogy kamuzok