Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oszt még ez is fájdìtja itten a szìvemet.
Itt az utód, itt az előd. Nem tudom megvenni ....
Felidegesítenek úgy is megtartom. Az a helyzet hogy most beszeltem egy csókával aki motorokat árul. Mondta hogy nincs piac, nincs kp sem a zsevekben. Holt időszak jön. Szóval várhatom en a vevőt. Ez marad jövőre is de nembasznak ki velem mert ez jó motor. Szóval bekaphatjàk.
közel a torony
a telefonom 2 x jelentkezett át az ORANGE rendszerbe és nem léptem ki az országból.
Canáry jössz a gumiért 9.-én?
igen, amint megtaláltam a készletet megnézem. mna szerelde ..............
olvassatok zöldek REA lesz sykes csapattársa jövőre.
igy érthető?
montam hogy gyere na majd hónap
ahogy látom a peca és fürdés eeeeeemaradt.
úúúúú bazzzzz az a sok finom kaja beléd dagad.
itt vótunk
montam gyere kaja vaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
te hu dw ez a kakucs esélytelen
vazzzze ez is rád hajaz
link
tyyyyyűűűűűűű ilyen is van
jósvafőnél egy busa meg egy ilyen ni jött szemközt velem. tetszetős darab volt
és mit veszel?
pedig a vár alatt jól főznek. de be öltöztettelek volna valami retró gúnyába, ha meg rossz lett volna a kaja megkardlapozzuk a séfet
sajna
hmm, igaz hassszázas az enyim de nem kell vigyáznom. felrakattam az eső gumikat ééééééééssssssssssss tapad mint a kurva isten, nem melegszik túl mert pont fain az idő, sőt jósvafőnél végig vizes úton kellett menni, majd aggtelek után 10 km-re lett száraz az út újra, szal nekem az eső guma bejött. a kanyarokat látványosan jobban lehet venni vele, nincs csoki a gúnyába hogy elmegy-e az eleje hátulja.
de azért van negatívum is, 1 mm huss eeeeeeeeeeetünt belőle
itt is esett és a 35-ön is, a városi aszfalton próbáltam a kigyorsítást és az első féket, nincs kipörgés nincs megcsúszás.
ezt biz hamarabb elviszik mint a tied. hiába honosított a tied, az óccssssóra fognak lecsapni. ez van.
Szia, én motor vásárlás előtt állok és nem azt nézem melyik a legolcsóbb... kérd csak meg az árát ha jó a gép. Üdv.
Na bazzd meg ez meg rám konkurenciáááál!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Nagyon nincs időm hétvégén. Most volt egy órám. Kihasználtam kerültem egyet.
Vigyázzatok. Itt esett egy kis eső de tényleg jelentéktelen. Még is rá kellett jönnöm, hogy visszább kell venni abból a kurva gázhúzogatásból. Majdnem elfáradt egy kanyarba kigyorsításkor a nagy kík.

Jók legyetek és motorozzatok, iszonyat jó az idő!