Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyeszkám csinyáj mán egy galériát az összes képből
Nekem nincs egy darab fotóm se
1
Egy olyan gitáron ami többet ér mint egy ház bárki elpötyörészik ám
meg a legjobb gitáros
Szevaszám pityusz
Te vótá a legjobb hajtóművem a ladikba
oda ilyen kell
Alkeszek
montam hogy csuuuuuuuunya........de hasznos mondjuk kipufogó oldalon nem sokat ér
vagy jobbra-balra egy kiegészítőkereket mint a kisgyerekbiciglinél
Mondjuk pályázni ne menj úgy
Vagy még jobb megoldás ha teszel fel oldalra kis kerekeket és tuti a siker :)
Akkor meg leszarom. Törpöljél tovább.Nem nézlek hülyének. Nem kell rögtön okoskodni ha segíteni akar az ember.
Dont you say?
Ne nezzmar hulyenek legyszives. Ha nem akad bele semmibe de raesik a 200 kg az az idom tartasara szolgalo ful nem biztos h kibirja, mert nem arra valo. Az ilyen chinese gomba meg tobb kart okoz mint hasznot...radasul minek van fent ha nem az idomot vedeni kisebb esesnel. Na mindegy, reszemrol a tema lezarva mert csak a szart passzirozzuk.
hu_dw akkor elárulok egy nagy titkot. A bukógombánál nem maga a lényeg ( persze az is számít ). Hanem a csavar ami rögzíti. Vagyis ha eldől a motor akkor tart a gomba de ha csúszol akkor is tartania kell de mihelyst beakad valamibe ( pl padka) akkor a csavarnak kell törnie nehogy meg forgassa amotort vagy a vázból szedjen ki egy darabot. Hogy az idom meg milyen állapotban marad az ki nem szarja le.
Neked jó,de a kilencesre ilyen vagy 15 centis kéne.
Az első képet nem nézem szarba se. Az hamar elkopik!
egy tükröm van 1100-hez ha kell
kicsit fighteres
vagy ha gombát nem tudtok tenni,próbálkozzatok ezzel
Nem fikáztalak egy percig sem, én is agyaltam rajta Csupán azt mondtam, hogy nem minden motornál ér le a teló vagy a hátsó lengőkar, ha elborul. Szerintem nem néz ki szarul sem...
valamenyit emel az oldalboruláskor,és nem éri a dekli az aszfaltot,ergó nem lukad ki na meg a karistolt kerék tengely és csavarok sem szép látvány.........de ha raksz,vagy nem,a te dolgod.cimborák is fikázták hogy mi az a csunya krumpli........de mutattam neki hogy ezért
ma megint majdnem kinyirtak jövök a Szalkáról a fogászatról a Kraszna hidon befelé,lasitok,szembe forgalom,kamion és velem szembe a köcsög fasszopó piros papirótó(suzuki) vagy 130-al zörget velem szembe sávba,előzte a famiont,nagy fék,salak,integetés........nem dőltem el,az volt a szerencséje,hogy nagy volt a forgalom,és mire meg tudtam fordulni elhuzott,pedig kerestem........kirugdostam volna a szarjából az biztos nem hiszem el hogy az összes hülye,szabolcsban van,nincs olyan motorosós nap,hogy ne lenne valami........előbb-utóbb elkap valamék
Kérdés mi van ha nincs ott, lehet h le sem ér. Nekem sem ért le. Motorfüggő, az újabb motorok keskenyebbek, ott más a helyzet. De leginkább azért hasznos, h ne akadjon le és forduljon át a motor a másik oldalára.
Rendben van!
Ha nem kell az sem baj! Igazából magamnak vettem de lusta voltam feltenni. Most meg eladó lett a motor úgyhogy arra meg már nem kell!
A következőn meg nem kell váltogatni! Reggel bedobom hatba aztán este meg kiveszem.