Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak kutyával találkoztam akkor lett a bordóra új idom szett véve !


de ez a geci őz beszaratott ha azt ott el kapom akkor megyek a faluvégére a vidám parkba
én a Bambiktól,kutyáktól,macskáktól,nyulaktól,folyamatosan bevagyok rezelve mivel volt is már egy Bambi találkozóm ami 2 hét KK lett
hal= halk
tegnap haza fele jövet munkából nekem is le perget az életem szentes és kunszentmárton között ! petyegtem olyan 6 tiltás közeliben egyszer egy bambi ki ugrott a kukoricásból hálla istenek az akara nem hal így nyilván meg ijedt és vissza is pattant az árok szélirül
örülök hogy megusztad az utat erre mindig vannak meglepetések,még éjjszaka is remélem jól érezted magad,és örülsz az ajándéknak a bőrucit én is mindig felveszem......mióta Pipinek bemutatót tartottam
jó hely!
az idő viszont faxa volt de csak kell a bőr cucc akár hová mégy,én is csak tokajba néztem el, semmi extra, de ha bogáton kifexek akkor a farmer ruci bele karcolt volna bőrömbe.
szeva! igen. szalka után egy karak akart megtréfálni kb 5 méterre osont el az első kerék előtt. nyírbogáton egy régebbi átmosás egy kanyart meglocsolt sárral, a homokot kifújta /kihordta a forgalom, az apró kavics ott maradt.majdnem dobtam az éjfél tiszteletére egy flikket. mivel a 6-ost a túra gumikkal nehezebb kanyarban terelgetni rá kell tartani a kormányra, a csúszka után még meg rándította a karomat is. ha kiveszi a kezemből a kormányzást most nem itthol lennék. sámsonnál meg hajnal egykor egy kézikocsis fószer tolta át az úton a kordélyát. tompítottnál épp nem látszott csak mikor már oda értem a faxa pirelli dájábló gumi meg sem láccik hogy mentem vele, a d211 még este is forró volt és lazán bele nyomtad a körmöd, ez a túra valami ép meleg volt és bakelit kemény. ha nem kell teljesítmény adót fizetnem rá ebben az évben akkor kap egy rain szettet az ősz tiszteletére. kérdeztem egy itteni 6-os kollegát neki 4.5-4.8 produkál a 6-osa, nekem sehogy sem sikerül 6 alá jutnom.
Szekibácsi haza értél?
csináltam keritést a kertbe is,ugyhogy nekem nem kell
1
Igen bogyesz pont ezért csinálunk belőle kerítést a hó végin
ez a tipus,mindenre jóóóóóóóó
oszt mé ilyen girbe-gurbán viszed benne a sorokat?
Na meg egyszer. Ez itt a kert!
Ez itt a kert!
nekem azt mondta hogy már nem bízik a motorjában, ha szétesne akkor meg sokat kellene rá költeni. a 10R-t nehéz lesz kimotorozni.
hitel? kösz. akkor inkább maradna a régi kík verda, 1M beleférne 1-2 blokkcsere is.
egyszerü............kulááááááááááák