Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A válogatóba már pummerek vannak nem én, de ezek a dógok csak ritkán gyünnek elő bálábú
Egy Lamborghini nekem is max 2 millió forintot ér, mégsem kapok annyiért igazit
Ne legyünk már ilyenek...
Ez szerintem nem vita tàrgya. Egy 250 es 2t powerszelepes veszedelmet is illethetünk ìgy... meg egy 170 ccm làncfűrészt is.
Képről ìtélem. Tudom a kep nem mondd semmit. Nekem de! Ez nekem 1 millat er és kész ha el asom magam ha nem.
a 9-es is egy méregzsák. én még nem hallottam úgy szólni 9-est mint mikor 9363 az ömv kútnál megküldte, még rá is kérdeztem a páromra ez milyen motor volt. 9363 9-ese.
majd ha mellette állsz, leteszed a zsét érte, és kipróbáltad akkor mond hogy éri vagy sem. addig ne ásd el magad ilyen kijelentésekkel.
ha esetleg valamék bálában rábukkannál egy kawasakis erekjére- póló, ing, stb, xl méretben akkor gondolj rám. nem ingyé kell
tégnap tettem fel neked valamit
jóestben máma mén
Ez a példány szerintem sem ér 1.2 -öt.
jófogáson van 1 gurításért
hopp 1.2milla minusz
most beszéltem az arany színű zx9 tulajával, amit a haszn. hirdetett, de már levette a hirdetés, nem adja el, pedig kérték tőle és majd kitették érte a 900 ezret.
10R-t vett volna helyette, de inkább csinosítgatja a 9-est.
Hopp egy 10 -es méregzsák!
nem tudok menni Mixi van itt 1-2 elrendezni valóm.......meg készülök az érkezésetekre meg dógozok(kaszálok)
szombaton megyek .......meg jövök
15-16-17
Mikor is ? Most vagy a jövőhéten?
jah oda is
Gondolom a fürdőbe ?
semmi extra mi megyünk lányom barátnöi meg aki jön talán csimbi pityko
Özönvíz+ jég! nem dupla whiskey-vel!
Mi lesz gyomán ?