Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asszem k1 racetec-em van, a balos csimpaszkodó még szabad.
Szeki.........holnap Máriapócs? mész?
idomom nincs, holnap személyes átveheted.
Hello engem is érdekelné egy bal oldali kapaszkodó és a 120 as metzeler racetec
Ez csak azért van, mert félsz amikor lefelé száguld a szakadékba és nagyon hátra ülsz
Enyém annyinál még feljön kerékre gázra! De valami baja van mert úgy érzem gyenge.
Árába! Közel annyiba amennyibe hirdettem a végén.
295 gyári áttétellel? Max szakadékban hátszéllel és csecsemő súlyú pilótával.
Fúú, nagyon király vagy! Letelefonáljuk hétfőn, hogy mennyi az annyi és hogy juthat el ide? Kék oldalidomod van még esetleg?
vannak akik kidobják a még használható alkatrészeket.
nem kitekerte kitörte a kipufogó tőcsavarjait, a gépműhelyben 2000 ft/db áron akarták kivenni a csavarokat. 20 perc alatt kijöttek belőle
hu dw . találtam egy pár jó állapotút.
ez sport motor fórum................
túra motor kategória máshol van
az biztos,,,,csak gerinc gyilkos.....
annyiért szép állapotú
csavarhúzó!
nyomatékkulcs? ugyan már...
Még ha egy 7 R lenne...
6 dugattyús tokicó fékhez betét 3 000 ft a pár. kb 60%
zxr 750-zx9 4 dugattyús fékhez betét 2000ft/ pár.kb 50%
és mennyiért adta oda?
Minden el kell csak várni kell vele. Én vártam sokat, de elment! Volt aKCIÓ meg minden finomság,
ha
ezt a motor ennyiért nem viszik el szezonban akkor már vagy meg telt a piac , vagy nincs aki motorozzon.
Már az egyiket kérdeztem mennyibe adod. Basztál válaszolni. Má nem kell!
Nem határeset méretezésre kéne manapság menni, hanem minőségre úgy mint régen!
vannak hülyék és vannak korrekt hirdetők.
azt a 170 lóerőt a cica hozta össze vagy magától összejött
16:41 helyett 16:44-el le tílt . még a gyárival sem tílt le és 285-295-öt öt mértek "elmondások szerint", tehát rövidíted az áttételt és nő a végsebesség na ja meg +30 ló tolja a gépet.
a tápiószentmártoni zx10R-es csákó aki minden motoros bulin azzal a pólóval jelenik meg hogy zx10R vs audi tt 1:0 ott láthatod hogy a zx10R sok kütyüvel az ülése alatt 315 körül tud. a 9 meg alapból megy 310-et .................

vedd meg te úgyis pösti, adj el neki valami bazi terepjárót had locsolja szét a pesti aszfalton a 20L amit eszik.