Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy 3000 ft-ért korrekt ár jó koncertekkel. fürdő belépővel.
Faszodat
az már amur
Na még egy 10,30-as potyesz
Na îgy ill uminàtan körbehîttam azokat akik esetleg nem értesūlhettek a buli időpontról a jó hir az akit elértem azok jönnek jimyt nem értem el kűttem neki smst remélem tudnak jonni. Na elkesztem belehúzni a serivàsba igy mindenkinek melegen ajànlom kapcslójja kifelé a telefonjàt közös érdek
Nem keleket hanem kêpeket csak telóról nyomom ez meg néha azt îr amit aka r ja eddig potyesz 7;10,2;13,5;10,4
Hímikém nem anyàtok közt horgàszolni vagyok csūt-pént majd dobok Kele eket ha hazaértem
Na csak hogy előkerűté màr szekit is híttam este miattad megkérdezni nem e a bratyója vésegeti a neved a màrvànyba. Persze baszta felvenni fél tizkor
ezt mire irtad szeki ?
mi mar be vagyunk tarazva
3000 ft-ért diszkont jegy, máshol ez 5-7000ft
péntek este lesz a fő buli boldogházán.
"a NAV-nál meg húznak egy strigulát."

Remélem karctűvel fémlemezbe, hisz a fém vezeti az áramot
Nem dolgoznék szombaton láthatnál egy Kawát amiben több km van, mint gondolnád és még mindig csak megy és megy, mind ezt gyári új vezlánccal blokkbontásal berakva

Remélem helyettem is iszik minden tisztes Kawa tulaj sok pálinkát
ez a meló, meló, meló............
mindig ki írod a NAV-nál meg húznak egy strigulát.
Az első fele neked, ne akartam ketőbe pöyögni.....
én nem
ótóval
"Szeki megkerestek telefonon? Remélem nem gond, ha kiadtam a számod, ha nem futsz vele össze bolondokházán és ad lovét nekem akkor jövőhétvégén mikor 2hétvégés a weekend elhozhatom neki.....(bárhol jó nekem ahova megy sihuhu) "

Ez szerintem nem nekem szólt!
Pipi biztos....
meg Anyátok közt van....
A régi tagok meg öregedtek. Biztos már lavorba áztatott lábbal isszák az esti kakaót . De megyek én is mert holnap meló.
Jól elbeszélgetünk itt.....
Az már a tiétek. Tudod rendes józan életű ember is kell ebbe a díszes társaságba És ez volnék ÉN