Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most újra küldtem 2x
Még mindig nem jött semmi!
elküldve
elment még eccer.
akkó még ecce
Nem jött meg
Ez érdekes! Elolvasom de nem ma. Holnap melódia. Jóicccakát!
ki beszél az RS ről?
RS t elcseréljük veled a 924 k re és azokat rásozód Sedura a v8 mellé kap valami igazi kocsit is
no lépek alszok, mindjárt kelhetek.....
De szép is lenne, csak ma is elbasztam egy halom pénzt, faszért kell nekem robbanómotoros fűkasza. Most jönnek a nagy böjtölések. Zsíros kenyér no meg hagyma....
basi ment mail
talán 76-osok?
az RS olasz kínában gyártva

na ebben különbözünk mi és te: az olvasnivalóban.
Sózd rá Sedura
Legalább jó német technikát is lát, tény nem egy olasz Alfa, de az amcsi csodájánál minden jobb
oszt kik ők?
eccccceee soha napján. 1976-os még nőben is izmos, nem hogy autóban. azt kő restaurálni rendesen. köcce de nem az autó restaurálást kihagynám.
olvasnivaló

Két helyre is elég sokat járok ahol hengerfejeket csinálnak(egyik ember motorokét, másik kocsikét), láttam már szééééépségeket
nem válaszolt a csákó , de ha 200 ért adja akkor átveheted. rennnszámot végleg kivonatja, te pedig vijjogtathatod
Én még nem hallottam hangos dobbal Jaguárt Rolls-Roycet, de "ezerkettes" Ladát azt igen!
Alumáiumban már újkorába is van repedés ami csak szaporodik, nem csökken....
Kérdés az mit kap a dráááágaszág és mennyi idő alatt....

...és akkor még a szelepet ért több hő ami miatt szétkopik a szelepvezető aztán a szelep meg táncikol a fészekben és szép széles lesz tőle a tömítőél a szelep és fészek között...
97-ből?
9.-eshez mérten ugye, mert egy zx10r ......
a miskárolás nekem is meg volt + 1.5L benga és nem ment úgy bele a 250 be mint a gyári dobbal, fffhú azzal mint a villám 220-sztán 250
Mi kúrt el? Mesélj!
na.......
Hát, még ha a gyári dobhoz hozzá is van hangolva.
...persze az utólag vissza szerelt gyári dob nem javítja meg azt amit a kályhacső elkúrt a hengerfejben