Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a mixi elveszett a csimbi exének útvesztőiben
+ a mákdaráló
motorka : 1. 2.3. 4.5.6.
Na úgy tudom mixiéknek is jó
Csak beindújon alatta csimbi exe
Még fazit, lengyuszt, jimyt jó lenne tudni

Ha ennyi mindenkinek jó akkor maradjunk ennél az időpontnál:
Tehát:

TISZAKÉCSKEI FÓRUMOS BARÁTI TALÁLKOZÓ HIVATALOS IDŐPONTJA
2014 05 30 (DÉLUTÁNTÓL); 05.31; 06.01
MINDENKIT SZERETETTEL VÁROK: Akinek még van motorkája az kéretik azzal jönni.
Saját kezemmel vettem ki belőle a gyertyát(ns125f)
Persze lehet ezer oka....
(Csak egy példa volt)

Szeki megkerestek telefonon? Remélem nem gond, ha kiadtam a számod, ha nem futsz vele össze bolondokházán és ad lovét nekem akkor jövőhétvégén mikor 2hétvégés a weekend elhozhatom neki.....(bárhol jó nekem ahova megy sihuhu)
nahh majd erre kitérünk jobban.
nekem jó, úgyis bogyesszal meek. ótóval.
jóiccakát!
Csak hogy belepofázzak az a2T lyukas dugattyú az nem csak rossz hőértékű gyertya okozhatja. Detonálhat több okból is..
Május vége nekem (nekünk) jó. Pünkösd nem.
igyekszem
Aha,,nagy életművész vagy te!
Majd meg egyezünk valahogy . Eddig még valahogy mindég kimásztam a slamasztikából. Max a motor vétel csúszik egy picit.
Ja az időpont az szerintem nekem is jó
Szójjá Német Lajosnak is! jégeső,felhőszakadás ne legyen!
Ha nem fizet viszik! Akár a motort is!
Már igazoltatásnál is lekérdezhetik hogy van-e tartozásod,,és lehet hogy gyalog érsz haza!
Nem a milyenségen megy a vita. Hanem én motort akarok, ők meg állítólag valami pár száz ezer forintot. Na majd pénteken megyek hozzájuk utána kiderül hogy mi lesz. Csak azt nem tudom hogy valami husángot vigyek vagy molotov koktélt . A fene essen beléjük. Egyszer jönne az ember egy kicsit helyre és erre mint ha éreznék rögtön levelezési kényszer jön rájuk.
Ezt most nem értem zozó?
A nav mondja meg milyen pályamotort vegyél
Vagy csak reklámoztatni akarja magát és rá kell matricázni az oldalidomra, hogy " NAV avagy mindenki egyért"
Na a pálya motor eldöntve. Közösen döntöttünk a NAV val. Ők követelnek én nekem meg fizetni kell. Hogy rohadjon meg az összes.
remélem a többinek is
nekem zsir az idopont
Csimbikém bogyesszal akartam előbb megértekezni, de ma sem érem el
Valószínűleg felszippantotta az a kib@szott ukrán valóság
Én arra gondoltam, hogy számomra a legjobb időpont a 2014.05 30 péntek délutántól 31 szombat és 06.01 vasárnap
me rá egy hét múlva pünkösd, utánna meg ne érek rá a következő csak 06.20-22 lehetne az meg má nem olyan szezonnyitós
Könnyen összeakasztja velük az ember a bajszát