Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

135°C-on
adatlap
ki kell miskárolni mint ahogy az enyém volt!
Amúgy igazatok volt gyári dobbal nyomatékosabb. De a hangja egy fos.
Nem keeee papír. 200-250
Ezt a akartad megvenni? vagy nem értem.
Az az rs125 nagyon pöpec pici moci!
924, tudod 4kerekű :D
1976os.
Nem tudom mi van simsonhoz, mz hez de egész padlást egybe meg a kocsikat, motorokat oda adtam volna :D
Darabonként nem árúlgatom, bajlódjon velük a fene, akkor inkább bízok benne egyszer összerakom őket....
a 924-et nem elírtad? nem 929-et akartál írni?
2x mz sok szinszong cucc. a szinszongra lehet tudok embert, trélerrel viszik vissza német/NDK-ba.
na írj mid van szinszonghoz? oszt kiadom a számodat a csávónak.
cakát holnap korán kelés, menet vidékre
Egyenlőre meg várom az ülés púpot
én is azt tenném.
de te könnyűt akartál ! na lehet mínnyá jön a válasz mennyiért válnak meg tőle.
Csere sok sok sok cuccra? :)
két szétszedet papiros 924, egyik félig összerakva sok új alkatrésszel, meg egy padlás teli 924 cuccokkal, és két papíros mz? Egyik kosárban + fél padlás mz és simson cuccok?
Csak ne kerülgessem őket, se idő se pénz rájuk....

Neked lenne időd akár kiárulni is őket, csak, hogyan viszed el :(
de Csimbi suzukit javasolt.
annyit amennyiért beszámítanám. felújított motor-állítólag- rennnnnszám friss műszaki vizsga, vagy ha nem kőőőő vizsga akkor olcsóbb. én nem kínlódok vele amennyiért kapom annyiért adom csak vvvvvvvvvviiiiiigyeeeddddddddddddddd
Mit kérsz érte? Csak kíváncsiságból.
szal... mennyit adnál egy 97-es papiros RS125-ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ?
mörfi törvénye.
mikkor ilyet akartam venni egy normális nem volt vagy ha volt akkor inreális áron most minden héten fel dobnak egy újat
Feleslegesen. Mindég lesz jobb szebb és olcsóbb. De az adott pillanatban az akkori választásod volt a megfelelő. És ennyi
ez is most gondolja meg magát.
akkor mondom neki van hibátlan lábtartód, csak kérdés mikor tudunk összefutni, bár ha bolondokházára jössz akkor vasárnap összefuthatunk....
Kuplungpálca is jól jöhet nekem...
Elég mély a kopás enyémen :(
meg lett /maradt a kuplung pálca