Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre gondoltál csimbi
ha esne akkor legyen hely
lagzi lössz...
biztos me balfasznak tetszik lenni
én mé tuttam az előbb főrakni vagy 10-et meg a kékvér is
igen igen..........bár már megy a hir a faszbukon hogy nem,pedig nem monta senki,egy kis esőtől nem kell beszarni,és olyanok beszélik akik nem is jönnek.........ma felálitottuk a sátrakat
a hétvége meg lesz tartva?
nem rak képet a fosmotor
bazódj meg hogy 1 tetves kép felrakása egy délutánt vesz igénybe.........jelentelek Pipinek,modaráló
oszt hun

a kert végiben
Ja és állítólag 2személyre fogja használni.
na ez már az én udvarom Szeki
Csimbi ma találkoztam a Osztrák főnököddel meg vett Pesten 1emeletet és így cirka 600négyzetmétere lesz.
B-C-E van. a B egy túra vas, nem bírja ki azt mint amit a csimbi elvárt a C-től, de használható túra motornak. van C -m és E, nekem mondhatják mék a jobb, ugyan az mindkettő. nekem gáz a B- ben maradt érték, ezért teszek meg sokat hogy egyben legyen.
itt a kép
ne keresgéljetek,ettől szebb nincs a világon
a lengyusznak ahoz nem volt koze az a vodka volt ananaszlevel meg az a kis wiski amitt te szepen ki fujtal
ki ez a gelejsztas nekem ebefesebb a tema de pipi miutan kegyetlen modon be zuzok vagy fel liter vodkat yzetbaszom a lenyo arcat utana te kovetkezel most nem a telodat fogja a tisza le huzni
Most látom ez nem is te vagy mellette vagy a csíkos gatyában akkor ez mixi
3 vittek be a gyengélkedő szobába miután lengyusz ballal melléd lendített
na akkor megyek en is gyurni nehogy allul maradjak kezdem is a kocsma ba az edzest pofan vagom a legnagyobb barmot akkit latok eloszor
És te mit tudtál felmutatni csimbi?
EZT?
Nézd hogy feszül a karján a tetkó
Majd le pattan róla
Megmondta idén kétszer ekkora karral jön

Most azt mondta, hogy megunta szerénynek tettetni magát
Egy agresszív köcsög lesz, de főleg veled