Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyááá a 6 dugis ereje.
nahhhh megjavítottam a 6 kilós első fékjét tokiccccccó 6 dugós
már zsír lassítást tud, csak nem mertem mert hideg az aszfalt.
a 6 col nagy kincs
ha pirítani szeretnél egy 6" felnivel, nekem van egy felesleges.
Akar valaki hidraulikus kuplungot? 12,000Ft.
Köszi!
6
ajánlom a körkökösen mozdulatot
Akkor srégen teszem be nővelve ezzel a szélességet a hosszúsàg rovàsàra, de mint tudjuk valamit valamiert.
Sziasztok!
Meg tudnátok nekem mondani, hogy a 2000-2001-es kilenceseken 5.5 vagy 6 colos felnik vannak?
Köszi!
2.-dikk
nem a méret a lényeg hanem hogy mekkora
Mit sem ér, ha csak 2 cm vastag (sorry magas labda volt )
motoralkatrész.eu nagyon jó a Gixere a szettet onnan vettem. Nagyon olcsó volt náluk. Sokat rendelek onnan. Korrektek!
530 520 525 az én farkam meg 24 centi!
Én még maradok a 2 nél multiba!
kellett volna 04-es F4-re........de már nem aktuális pontosabban sógor ma csukta össze a motorját
van bizony,még 8 is az én gépemet is fel kellett turbózni,konkrétan cserélték az egész bélését
a kis darázst 520-al vettem......de az erős igénybevételhez 530-at kapott a Himi nittelőjével mert kécskén sima gépláncal voltam nem is huztam 140 fölé Szekit ette is az ideg hazáig bár a városban rá vertem egy ciginyi előnyt igaz neki balansza is volt
600-as oldal kipufogós. Minden jó mindenre. Lásd a 750-es Guzzi hengert a V50-re. Csak egy hét meló és felkerült rá
Rugós a csatlakozása bármire feltehető. Nem mértem, szemre 50-es a cső.
Ma mentem vele jól gyorsul, megérte a sok szívást
A h ringen időre megyek próbálok időre beérni a célba nehogy bezárják a kaput és egész este ott körözgethetek egyedül Amúgy tavaly a motoralkatrész.eu volt a leg olcsóbb szettben ,én ott vettem. Szíp fényes arany.
Én a motoroázisnál vettem, de ők is onnan hozták. DID 530 lánc, Sunstar meg JT lánckerekek asszem....

ZOZO: nem baj, azért ajánlják az 530-ast mert elvileg tovább bírja. Az a kis plusz súly meg talán nem olyan vészes. Persze ha hringen időre mész, akkor egy szint után már számít Én is 530-ast tettem fel...baja nem lesz.
Lám igazatok van majd nem dobtam egy hátast. Eddig mindég az alkatrész boltban az 530 ast írták gyárinak . És tényleg 525 ír a gyári szervíz könyv. Bocs akkor hülleséget beszéltem. De a lényeg hogy láncot csak lánc kerékkel cserélünk és akkor nincs galiba.
Ha jól emlékszem, én mindent a pinkmotorstól vettem. Katalógusból választottam, talán a service manual alapján.