Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is 530 as van. Láncot a bárdiba a lánckereket a shox ben vettem és passzoltak.
Üdv! Nekem ugyan ilyen van. Az 530-as lesz a jó méret, tavaly cseréltem. Plusz persze a hozzávaló első.hátsó lánckerék. Ha nincs meg, megnézem.
A ZX-10R-re is 525-ös kell gyárilag.
Már van belőle 7
az én gépem még a 4-et sem vitte a cod-ozást akkor adtam fel
Két külön dolog az, hogy te mit vettél rá és az, hogy a könyv mit ír. Márpedig a C-re a könyv (most megnéztem) 525-öt ír - rosszul emlékeztem, ugyanaz, mint az E-re. Ettől te még vehetsz erősebbet meg vastagabbat, de a könyv szerint akkor is 525 a gyári.
Méghozzá 530 ZVMX erősített ment rá.
A c re gyárilag 530 as kell. Tavaly cseréltem .
A könyv tényleg kisebbet ír, mint amiket a DID meg az egyéb keresők. Sőt, azt hiszem a C-re még vékonyabbat, mint 525, ha nem csal az emlékezetem (520 tán) de most nincs kéznél.
Úgy van bogyesz Látszik azért hogy zöld a véred titokban.
pályára 520 megy
COD 7
Lehet hozzá 525 ös lánckereket kapni . Pályázáshoz szokták használni mert könyebb.
13000E km-rel vettem EK 525 UVXL láncot vettem le róla
A középen a manuálból fotoztam a képet
Nem lehet hogy az előző gazdája már mókuskálta? De majd este jönnek a nagy szerelők és megmondják a tutit.
Elég nehéz elhinni mert az összes alkatrész honlapján 530 ast ír ráadásul esetleg még 520 ast Passz akkor.
Agyári 525 öst vettem le róla és a manuál is 525-öt ir
ez így van
Hello 530 as lánc 16 41 es lánckerék én így tudom. Ja 110 szem.
és miért nem a gyári 530 vettél rá ? Meg milyen a fogszám ?
Üdv márkatársak egy kérdéssel fordulok hozzátok.Lánccserés a motorom (2001 E2) vettem rá gyári lánckereket meg hozzávaló 525-ös láncot mégis az első lánckerékre nem tudom ráhajtani a láncot a 3.fognál már ugrik az osztás.Tehát a kérdésem:Rábasztam?
Ne is mondd
3


kezdodhet a munka :(
Tv néző izom
Van aki erre gyúr