Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én már nem gyurok csak szopatok
Fakezü,Fafejü,Fapina
Drágá tezsvírem pedig ván rájtá árány is!
Gondolkozz miért hirdetik már őket 1 éve?
És gondolod, hogy ő ezt nem tudja?!
Nekem is innen van, igaz ami nekem van nem aruljak mar...
Esest is birja, meg tartos, meglepoen vastag anyaga van arahoz kepest.
Igaz en sok sok eve vettem, de akkor jo termeknek lattam eloben vasarlaskor.
Bogyó löttyögnék abba. De kössz! nem mindenki tok izmos meg kigyurt.
Igazad van. De jo hogy mondod Bandit nem is vettem nézőpontba! Lemegyrk hozza jutànyos arat szokot nekem adni haver àltal.
Koszi lehet tavaszal iranyba veszem.
van egy shox 2 részes rucim ha érdekel,bár lehet kicsit nagy de érdemes megnézned
Szekibácsi,nem jöttél
nem eccerű. ha márkás jó állású gúnyát szeretnél akkor lapozd többet az apró hirdetést a képes motoron.
itt közelben már nincs megfizethető áru bőr cucc. a yamaha máthé-nál fel kell készülj a 100-200 közötti árcédulára is. próbálj fel az ismeretségi körödben lévő ruhákból, onnan már kb belőheted hogy milyen méretet kell keresned. ha megjő a tavasz akkor egy motorozással egybe kötheted a vásárlást, ősszel több kínálat és olcsóbb árak voltak, most szezonkezdetre ne várj olcsó árat és méret bőséget mert a jó vételek hamar eltűnnek. a közeledben bátszi bandinál van még nagyobb választék, de ott is már indul a szezon így az árak már nem irányárak, és fogy a készlet. a cimbora volt nála pár napja, épp sorban állás volt a pultnál.
Debrecenbe vagy a környéken hol kapok jó bőruhát.....lehet overal is vagy kétrészes. Rászánom a sport giliszta testemre. No meg kesztyű is keee. sZÓVAL HOL?
Látom csak a p betűs dolgokról szabad beszélni a fórumon. Pia ,pina az már csak nem romlik el.
Pofád lapos puttána
Azért csak megnéztem... Vázon van horpadás, teleszkópon beverődés, idomok tank teli karccal, gumik bekeményedve.... Ja és a csávó azt mondta h nem is engedne az árból nagyon, SŐT még drágább lesz mer jön a szezon . Ja motorja am szépen jár, de kb ennyi a +! Szal felejtős
Te is kapkodsz itt világba... először bele kellett volna nézni vazze!De hiába beszélek én nektek...
pofám lapos mi? nincs is motorom.-..
azt a 10km-t sem éri meg
tehát, a cimbora látta hogy volt megkókányolva a tank, mondta hogy ő sem tudd hegeszteni, de ha rá veszi magát és odafigyel szebben megheggelte volna co-val. mert hogy co-val volt javítva.
Igen, nálam is ez van, 50K után elkezdett szarozni a feszítő, múltkor szét lett szedve, de megint nem okés. Most lesz bele manuális, aztán kézzel feszítek rá ha kell, tököm sem fog vele szopkodni többé (a gyári feszítő ára meg...hagyjuk is). A lánc csak akkor csere, ha nagyon fos, de szerintem nálam sem azzal lesz a gond.
Néztem én is az árány cuccokat rajta elég gusztustalan sztem is... Ahogy nézem festve is volt az egész
Legfőképp csak azért mennék megnézni mert 10 km re van meg olyan sok válogatni való nincs is! Hangját hallottad egyébként?
szal meg ne vedd
egy összetákolt vashalom. a másik amit ott vettek az sem volt különb. én is megnéztem mind a kettőt, felejtsd el azok a sárga cuccok rajta okádék, és a másik csákót is zsarolta az eladó hogy nem adja meg hogy hol lehet csont nélkül le vizsgáztatni, apropó még vám és FFFFFFFFFFFA is terheli a vételárat amit nem mond az eladó. az 550-es másik vas is már 1.1 ben jár és még nincs kész. szerintem tégy le róla, elmenni is felesleges megnézni.
így van csimbi, én is robesszel nyomom, nekem is 3 liter a fogyi, csak nekem 50-es, fújhat a seggembe a sün. lehet jobb a 125-ös csak arra rennnnnszám kell, városok között is használható, 100 km lazán letudható vele. jó választás, a cimbinek 150-es volt, 110-120 utazót tudott.
mégegyszer link
Sziasztok! Nézte már ezt esetleg valaki?
link