Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet róla szó Szeki bár elég messze van de megnéznem hogy hogy gurulsz. Majd viszek pompom lányokat
fasza !
köszi szeki
inkább ebbe 3 liter mint a passatal 8liter
ehez kel még egy eső ruha ozt lehet veretni
április vége május
alkalmas jármű. és van hozzá alkatrész. egész jól összerakott
szopják le az anyukat fogjon meg be a szántásba ozt gyí amúgy meg van szám beütőm ha meg domboros hajlítok drótból számot
Hát nem tudom de felénk ha valaki 50 es nek használ ilyen nagyot arra harapnak a zsandárok . Múltkor is egy kis motor alatt feküdt a szerv és kereste a cm3 jelölést. Utána már a gyerek csak tolta hazafele.
persze azért veszek robogót munkába járni

a 2.0 benzinel nem kifizetődő lesz dolgozni járni havi 140-ért
Mi van bakker rád szakadt az erste?
szevasztok

ilyenel van valakinek tapasztalata ?
Alszok rá még ha úgy jó neked
a méret az jó csak az ááááááááááááááááááááááárrrra
de nekem
Így vagyok ezzel én is ő a drágaságom
Ja mert nem neked kell a H limo száma ?
Mikor lesz?
xxl de nekem csak az ujjaim hosszára jó a kézfejre sajna nagy. Amúgy 19000.- kemény magyar forint. Ennyiért vettem.
ebbe a porfészekbe ne gyere. máriapócs + 40 km és keringőzhetünk egy sort.
mit kérsz az alpinestars-ért. és milyen méret?
Na akkor ha lesz egy kicsi jó idő akkor egy hétvégén átmotorozok Debrecenbe és ott lesz az oktatás. Amúgy meg nem akartam rosszat csak lehet hogy túl jót akarok a motoromnak. De hát érthető ő a kici mindenem
ott páleszezni kőőőőőő és a pipi lesz a meeting házigazdája .....
én be sem indítom ha nem megyek ki a városból, arra ott a kávédaráló
De annyira csörömpölt, és amikor szét szedte a srác akkor ugrott még hat hét rovátkát . Így jártam. Majd Pipinél tartasz nekem egy mítinget
Jól van na már megint igazad van . A fene se gondolta volna hogy a spanoló is meg tud viccelni
elkárogtam zozó, hogy akkor kell alkatrészt venni amikor tudod mit kell cserélni. kotkodáltam hogy a gyári lánc 80-100 ezret megy, a spanoló a felét. kb 1 óra szerelés és egy két katt a feszítőn, elhagyja a csörgését.
de hát károghatunk.............................. kedves zozó.
Az nem valami sok,én ennyiért ki sem toltam a pincéből.