Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nem,,, fúúúúúújjjjt és csak fújjjt! Itt vót szél!
milyen szél? talán a menetszél.
Feszt ellenkormányozni kellett a szél miatt!
1. Remélem ma sokan bontogattátok szárnyaitokat ebbe a szép időben ja akinek van még motorja.
üzenni nem took mert a FREEMAIL OFF.
Üzenni nem took mert freemail. OFFFFFFFF.
az én gyertyapipámon a következő áll: XD05FMGH NICHIWA JAPAN.
Egy nőt sem tudtak volna gyorsabban levetkőztetni!
de én nekem úgyrémlik távolságin nem égett a tompitott, aztán tudja a fene, végülis a motoron ülök, nem szemből lesem
Lényeg tudom már azért van odakötve a dióda

No megvolt a ma esti étterem is...
Jól élük van szépkártya meg fidesz
boldog nő napot kislányok a zoltánoknak meg hepi név nap
Kawabiker_zxr nem gondoltál még arra hogy túl vagy képezve Ha minden műkszik akkor hagyd a fenébe
műűűűködik, nem értem vagy rosszúl emlékeztem vagy eddig nem volt rendesen tövig betolva a dióda a csatlakozóba?
Hohóóó! a távoli és közeli fényszoró izzó pozitiv szálát köti össze...
hmmmm mmm ezek szerint távfényen kéne égni a közelfénynek is? Holnap kimérem a diódát meg a kábeleket, hisz ha a manuál igazat rajzol, akkor nekem valami nem okés, én átvoltok távfényre és kialszik a közelfény.
hát igen......
tegnap és ma beszéltem pár zx7 zx9 tulajjal.
többen is gondolkoztak hogy eladják és mást vesznek, sztán egy kivétellel meggondolta mindenki az eladást. többen mondták hogy ilyen jó motorjuk nem lesz többet.
Légy óly kedves fejeződj abba a hülye pojénokkal?


Holnap még két idomdarapkát műanyagheggelek ami repedt, meg 2 sarut kell cserélni és várom az 1db pipát meg 4db gyertyát

Apropó manuált előkapom, mert kiváncsi vagyok mi a tökömnek van egy teljesitmény dióda a fejidomnál?
Geometriai mérete szép nagy...
Ma csak nem bírtam ki félpucéron kitoltam a kíket oszt elmentem tankolni. Rendőröknek is megmutattam mi szép a hangja!
Szeretnek!
mistercox köszi szépen Pipinek is ilyen volt csak nagy bánatára nem tudta zöldre festeni pedig a szíve vágya volt
Boldog Névnapot!
Egerek fellegvára!
kb úgy néz ki mint ha most végeztetek volna a favágással és most akartok gyújtóst hasogatni a 9-es ből.