Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK!

szoktam azt is,,manapság egyre többet....mostmá fogyni kéne..
Szalonát kel enni előtte nem tejbegrízt
Dobsz egy sms-t ha már tudod. Lehet hogy ha nem lesz program akkor átugrok a sisakért. Meg átviszem Breginek a fogaskereket. Amúgy érdekes az áttétel. Haver motorján gyári van plusz sport légszűrő meg egy rendszer papíron erősebb. De nekem minusz egy áttétellel gps szerint 3km/h val többet ment. De amikor felraktam a gyárit úgy ott hagyott mint szentpál az oláhokat
szeki a cuccokat nem te hirdeted? mert akkor nézz már rá a mailodra!
azt nem toom,,délután...majd csörög
szerintem meg hülyeség az egész variálás...max pályán érdemes harcolni a másodpercekkel..
A közúton a gyárival is lehet gyorsulgatni,nekem gyári van és igy is néha kiszedte a kezemből a kormányt...
Hányra mennek Mazsiék hozzád Himi ?
Szóval áttétel ,nekem minusz egy van elől és végre se nagyon nagy a különbség de viszont jobban gyorsul. De ha valaki számolgatni akar akkor itt variálhat kedvére
http://www.gearingcommander.co...
szerintem -2+4 el mennek
Nem neked küldtem a mailt?
Hirdetések közt látom az rr leömlőt is.

Lökjél már vissza akkor mailt van e bowden meg a többi kacat!
Bowdenek a zxr nem jó, 7r más hosszúságú, 9r se jó, néztem...
Az a fedél is csak a 7r jó a tartályhoz...

Kiállításra holnap mész?
hát híjjáá!
-1 egyel a Hungaroring szar volt sok olyan hely volt ahol a masodik sok volt a harmadik meg keves bar én 120 kilo vagyok szerintem -1 +2 faszan lehetne nyomni
Holnap jönnek motort nézni a mazsoláék! Kérdezte hogy akkor vigye-e neked a gumit?Mert akkor ő kifizeti..meg a többit is!
Na ez új felállás.

Csimbi: nem lesz -1 +2-vel túl durva? Oké, értem amúgy a koncepciót...
+1,-3 végre megy az emberünk
mint érdekesség dobbal vagy nyitott rendszerrel ennyit tud.