Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hova lettek a többiek? dobjál fel még egy két alkatrészt és jönnek mint a sáskák
Ne fürgyél le szerintem ha jó neked akkor jövőhét csütörtökön bemegyek hozzád.
kicsit elengedtem magam olyankor mikor a motorral foglalkoztam,,,se borotva,se titta ruha...
a motor volt a fontos...
Bameg de randa gyerek vagy Még szerencse hogy ott van az a szép motor. Tisztára mint egy hajléktalan
Itt látszik az emelő kicsit....
Tanktáska 6000.-
Az emelőn meg megeggyezünk,,de lehet azt mondod hogy "bazd meg a szarodat"
Bááár bizakodó vagyok...
Mazsi mikor mentek Himihez ?
Na szóval nekem kellene a hátsó motoremelő érdekelne a tanktáska az idomfelfogató csavarok. erre kellene nekem egy árajánlat. meg a többi majd ami még rámragad ha ott leszek Mármost énis belegabajodtam hogy ki kivel van ha szekibácsinak kell az idom csavar akkor az nekem nem fontos meg ő kérte előbb
Asszonyka nem eladó!Amugy minden rendben van vele!
Köszi az érdeklődést!
Beszéld meg a Bregivel,,,,én irtam itt hogy hívjon ha kell az emelő....baszik rám
Attól itt hagyhatod,,ha vinné akkor ugyis fog keresni ...
na most hogy kölcsönösen hajolgattunk akkor ha megyek nálad hagynám Breginek a lánckereket .tőled majd elviszi valamikor. Ja és az asszonyért mit kérsz? Milyen évjárat km mennyi van benne, szimeringek még jók nem kell még generálozni papírjai rendben?
Oksa! majd látod milyen,és eldöntöd hogy kell-e.
nem kérek érte horribilis összeget..
Az a lényeg hogy a funkciójának megfeleljen nem szépségversenyre megy hanem a garázsba
ment a válasz sms
Passz nemtom én igy vettem.
nincs mit..
huhuhuhu az kellllll
vasárnap leszek debrcen megyek a motoros találkozóra a malomparkba ha ráérsz összefuthatunk valahol ha bent leszek rádcsörgök.

ez nem lidis baszod!Louis-os,és nagyon jó kis tank tatyó!
Köszi. Nekem is ilyen van! Csak kopottabb.
Azt hittem másmilyen.
Még egyszer köszi a képet.
sms!
Ne ilyen szar lidis nejlon zacskó képet tegyél fel hanem írd meg mi az ára a sityaknak