Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem is érdekelnének lomok majd ha megyünk hozzád akkor megmutatod hogy miket is árulsz szekibácsival meg ah megegyezel a ponyvára akkor azt el is tudom hozni neki
mi lenne az ára a motoremelőknek?
meg vették a zsidóbérencek az új helyi traffi hordozót
a ponyva jöhet az kell, monny egy árat.
Esetleg motorponyva,,kici kínai vízálló,alul gumírozott,Kawasaki HJC bukó "S" méret szürke karcmentes!
Majd túrok a garázsban mi van elfekvőben....
Hííjjáá föl!
nekem is van egy arrow karbon dob, de összekötőcsöves így nem jó a gyári rendszerre.
mid van még amitől megszabadulsz ?
itt gyártják
megvan véveeeeeeeeeeeee............
Valakinek egy első emelő esetleg?
Ilyen,,csak szép zőőőd!
Ja bocs, igen neked titán van. Nem mondom, hogy nem érdekelne a dob (szemeztem itt is meg a faszbúkon is vele valamelyik adásvételes csoportban), de most nincs rá lovetta. Nem akarom felsorolni, hogy mennyi szart vettem most a motorhoz, meg komplett első-hátsó futómű karbantartás/felújítás, szóval most a kipuf kimarad, hacsak nem szakad rám a bank.
nem nekem egy leo vinci titán ovál dobom van amiben van e betű és a palásthosz 48.5 cm csavartáv csavarközéptől csavarközépig 76mm ezt szeretném egy karbondobra cserélni mert az nem fórrósodik ugy fel
De most tulajdonképpen mi baj van a tiéddel? Az is karbon, nem?
visszatérünk még erre a kipufogó kérdésre, csak tudjam eladni az enyém mert még nem is kereste senki ha elmegy akkor jöhet a dob keresés mert nagy átalakítást nem akarok csinálni annyit nekem nem ér meg akkor inkább vissza a gyárit. Csak azért kellene a karbon dob mert sokat megyek 2 személlyel és nehogy meg égesse a lábát a dob
igen. úgyhogy gyűjtögetni kell még egy kicsit
egy dologban bizton igaza volt tashnernek: a kawa zx blokkok ki vannak hegyezve, ennyit tud 144 LÚ. talán rendes pados hangolással rendszer szűrő dynó hozza keréken a 140 lovat, a többi tuning 500 e ft feletti összeg amit nem költenél egy ilyen motorra, és hatványosan rövidebb lenne a kihordási ideje. éri? nem !
már rég megvettem volna, vagy elboltoltuk volna. felni karbi dob.
ha nem, hát nem.

nekem meg van hozzá dobom. 52mm belépőcsővel. van akra összekötőm is de aki a rencert veszi annak nem kőhet.
esetleg egy ilyen ki segítene
http://youtu.be/0NFjiIqo5UQ
Jaja, persze, így is lehet nézni
Itt az a kérdés, ha utána mész fúvókával, rugóval, tűvel, akkor milyen eredmény lesz...egyik szaki szerint meg lehet csinálni faszántosan, de legalább +1 liter/100 km.

te láttál már olyan szakit
én talán ágó motors -ra gonolnék
talán prop-tech
idő- szaktudás-polcon legyen minden alkatrész- tudd mérni milyen irányban történt változás + -

csak húzogatom a vállam mint a smile

végy egy zx10r-t és azon fogod törni a buksid hogy ússz meg egy csapatást. kormány gátlót azonnal végy rá.
Várom
válaszolok!
na nem ezt a smile-t akartam de mindegy
gazdát cserélt